«Техніка для бізнесу» та відділення НОК у Львів. обл. нагородили Ірину Гусяк - кращу спортсменку Львівщини!

17 / 10 / 2013

Традиційне щомісячне голосування членів виконкому відділення НОК та колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації визначило кращою спортсменкою вересня 2013 року члена національної збірної команди України з вільної боротьби Ірину Гусяк.
Вихованка Заслуженого тренера України Петра Біласа, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, Ірина Гусяк удостоєна такого звання за 5-те місце, яке вона виборола на Чемпіонаті світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 55 кг (Будапешт, Угорщина, 16-22 вересня 2013 року).
17 жовтня на переможницю та її персонального тренера чекала урочиста церемонія відзначення в приміщенні Львівської облдержадміністрації за участю членів виконкому відділення НОК України у Львівській області, представників влади та заступника генерального директора ТзОВ «Техніка для бізнесу» - Артура Дікуна. «Техніка для бізнесу» - генеральний ІТ–партнер відділення НОК України у Львівській області традиційно нагородила спортсменку та її тренера електронними книгами PocketBook 623 Touch Lux – стильними та високопродуктивними рідерами, що забезпечать їхнім власникам цікаве дозвілля.