«Техніка для бізнесу» та відділення НОК у Львівській обл. нагородили кращого спортсмена Львівщини за підсумками серпня 2013 року!

18 / 09 / 2013

Традиційне щомісячне голосування членів виконкому відділення НОК та колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації визначило кращим спортсменом серпня 2013 року майстра спорту України міжнародного класу з фехтування на рапірах Ростислава Герцика (тренер – Заслужений тренер України Сергій Гаравський).
На чемпіонаті світу, який відбувався 3-13 серпня у місті Будапешт (Угорщина) Ростислав Герцик у виборов бронзову нагороду з фехтування на рапірах. Як для нашого спортсмена, так і для української команди - це перша нагорода, завойована вітчизняним рапіристом на світовій першості за останні 13 років.
18 вересня на переможця та його персонального тренера чекала урочиста церемонія відзначення за участю членів виконкому відділення НОК України у Львівській області, представників влади та генерального директора ТзОВ «Техніка для бізнесу» - Ореста Блажиєвського. «Техніка для бізнесу» - генеральний ІТ–партнер відділення НОК України у Львівській області традиційно нагородила електронними книгами PocketBook 623 Touch Lux – стильними та високопродуктивними рідерами, що забезпечать їхнім власникам цікаве дозвілля.