«Техніка для бізнесу» - єдиний авторизований сервіс-партнер IBM на західній Україні!

06 / 03 / 2013

Нещодавно компанія «Техніка для бізнесу» здобула статус авторизованого сервіс-партнера IBM на території України. Хочемо відзначити, що ми - єдина компанія на теренах західної України, котра володіє таким статусом і повноваженнями.

Відтепер перелік сервісних послуг компанії «Техніка для бізнесу», пов'язаних з обладнанням IBM, включатиме сервери System X і всі системи збереження даних IBM. Наші фахівці склали низку спеціальних іспитів, пройшли сертифікацію та здобули необхідний досвід для того, аби надавати відповідні сервісні послуги по продукції IBM.

«Техніка для бізнесу» пишається почесним статусом виробника, а наші клієнти завжди можуть розраховувати на фахову підтримку та відмінний сервіс!

Про компанію IBM:
Корпорація IBM вже понад 100 років є одним з провідних світових виробників та постачальників апаратного та програмного забезпечення, а також ІТ-сервісів та консалтингових послуг. Бренд IBM визнаний другим в світі за вартістю за методикою Interbrand, а також провідним серед технологічних компаній.

IBM є світовим лідером у галузі інновацій. Стратегія компанії полягає в підтримці та стимулюванні науково-дослідної діяльності. Щорічні інвестиції IBM в цю сферу становлять не менш ніж 6 млрд. доларів США, завдяки чому ось вже 19 років поспіль фахівці корпорації щорічно реєструють більше патентів, ніж будь-яка інша компанія в світі. Зокрема, в 2011 році було понад 6000 патентів.
Детальнішу інформацію про IBM та її продукти можна знайти за посиланням: http://www.ibm.com/ua