«Техніка для бізнесу» здобула статус партнера Juniper Networks

28 / 05 / 2012

Нещодавно «Техніка для бізнесу» отримала статус партнера Juniper Networks і, користуючись, його перевагами, ми будемо раді запропонувати нашим клієнтам високий рівень продукції та послуг, надаваних цим славнозвісним виробником.

Juniper Networks - американська компанія, виробник телекомунікаційного устаткування, в основному для великих Інтернет-провайдерів. Штаб-квартира - в Саннівейл (Каліфорнія, Кремнієва долина).

З моменту створення і по теперішній час, Juniper Networks спеціалізується на розробці швидкісних рішень для обробки потокових даних для мережевих рішень.

Компанія Juniper Networks здійснила революцію в економіці сучасного глобального інформаційного обміну, створивши високопродуктивну IP-платформу, яка дозволяє її клієнтам підтримувати широкий спектр послуг та програм з належним рівнем масштабованості. Оператори зв'язку, корпорації, урядові та науково-дослідні установи по всьому світу виготовляють продукти та надають послуги на основі інфраструктури виробництва Juniper Networks, оскільки вона побудована з урахуванням індивідуальних вимог їхніх клієнтів, послуг та програм. Понад 20 000 клієнтів, включаючи найбільших операторів зв'язку, довіряють інноваціям компанії Juniper, використовуючи її інтегровані мережеві рішення, аби надавати високоякісні послуги для своїх користувачів з мінімальними затратами.