Тенденції світового ринку рідерів на основі технології E Ink від PocketBook

25 / 03 / 2015

Завдяки розвитку технологій грань між планшетами, смартфонами та рідерами зникає. Про те, електронні книги мають низку переваг, що недоступні для планшетів та телефонів: безпека для зору, тривалість автономної роботи та антивідблисковий екран.

До слова, згідно з результатами, поки єдиного за роки незалежності України, дослідження, проведеного серед дорослих українців компанією Research&Branding Group, 49% наших співвітчизників не уявляють свого життя без літератури.

Ми можемо припускати, що інша половина дорослого населення викреслили читання із звичного переліку своїх занять через ряд вагомих причин – проблемна ситуація у книгодрукуванні; вузький асортимент популярної чи спеціальної літератури, відсутність специфічних словників; повільне надходження книг на полиці книгарень після презентації твору; висока вартість на друковані видання, що робить книгу сьогодні майже розкішшю; габаритні розміри та вага, особливо, коли мова йде про подорожі чи відрядження; шкідливий вплив на зір при читанні, наприклад, у громадському транспорті.

Саме зараз, коли в Україні відбувся сплеск патріотизму та перегляд моральних цінностей, читання стає все більш популярним та престижними явищем.

Українці-книголюби, як співтворці європейської культури, дедалі часті обирають рідери – електронні книги.

Основна перевага – можливість вмістити в девайс всю улюблену бібліотеку та без жодних фізичних навантажень завжди мати її під рукою. Купуючи пристрій один раз, вже після прочитання 10 книг він себе оправдовує.

Компанія PocketBook – 4-й у світі виробник преміальних електронних рідерів на основі технології E Ink («електронний папір») та мультимедійних рідерів. В Україні та на теренах інших країн колишнього СНД PocketBook виступає загальновизнаним лідером з найсильнішими позиціями на ринку. Ось характерний приклад: в Україні компанія PocketBook, за оцінкою GfK Ukraine, займає близько 38% ринку.

\"\"

Згуртована команда фахівців PocketBook забезпечує високу якість та ексклюзивність продуктів, досконалість в найдрібніших деталях і задоволення всіх можливих потреб сучасних читачів.

PocketBook підвела підсумки на ринку E Ink рідерів за 2014 рік. За даними PocketBook за минулий період продажі електронних книг на території Європи збільшилися на 30-40%, а на світовому ринку зростання склало 20%.

Коротка характеристика ринку E Ink рідерів за два останні періоди в діаграмах.

\"\" \"\"

\"\"

Проаналізувавши світовий ринок пристроїв для читання, компанія PocketBook також виділила кілька основних трендів 2015 року.

Одна з основних – утримання середньої ціни пристроїв на одному рівні.

Більшого значення набуває розвиток програмної частини. Основні зусилля розробників у 2015 році будуть спрямовані на створення додатків та сервісів для максимальної зручності користувача.

На даному етапі рідер вже дає можливість комфортного читання. Користувачеві потрібно більше – зручність на всіх етапах взаємодії з контентом, а це означає – швидка покупка книг, доставка їх на пристрій та зберігання, а також зручне використання. Це може надати екосистема на основі хмарних технологій, в якій за допомогою відповідних сервісів будуть об'єднані електронна книжка, інші гаджети, магазини контенту та інші онлайн сервіси для читачів.

\"\"

За 8 років свого існування компанія PocketBook випустила на світовий ринок понад 30 рідерів та мультимедійних пристроїв для читання, а також отримала більше 10 міжнародних нагород і премій.

PocketBook має намір і в майбутньому фокусуватися на розробці й створенні преміальних високотехнологічних E Ink-пристроїв, щоб користувачі отримували максимум комфорту і задоволення.

Аналізуйте, думайте, робіть правильні висновки.

Нагадаємо, компанія «Техніка для бізнесу» офіційний дистриб'ютор PocketBook в Україні, що забезпечує для Вас найвигідніші умови.