Тестуй DeviceLock DLP Suite 7.2 та отримай подарунок!

14 / 05 / 2012

Компанія DeviceLock, Inc. запрошує всіх бажаючих взяти участь в Бета-тестуванні нової версії рішення по захисту даних DeviceLock DLP Suite 7.2!

Найбільш активні учасники бета-тестування отримають цінні призи:
1. Планшет Samsung Galaxy Tab.
2. Смартфон Samsung Galaxy S.
3. Два mp3-плеєри Apple iPod nano.

Умови: Всі повідомлення і звіти, отримані службою технічної підтримки через форум або у формі звернення в техпідтримку, будуть аналізуватися відділом контролю якості. В гілці форуму будуть публікуватися всі отримані техпідтримкою повідомлення (за принципом одна знайдена помилка - одна публікація, звіти та повідомлення по ідентичним помилкам будуть видалятися), а також розглядатися результати перевірки та відтворення знайдених помилок і їх виправлення в продукті.

Що нового в DeviceLock DLP Suite 7.2: У новій версії продукту реалізовані наступні можливості: контроль листування Skype, контроль поштового листування MS Exchange, система оповіщення в режимі реального часу, контроль файлообмінних сервісів, лінгвістичний аналіз і багато іншого.

Про DeviceLock DLP Suite:
DeviceLock 7 DLP Suite - це DLP-рішення по захисту конфіденційних даних від витоку, а також засіб розслідування інцидентів. Воно дозволяє здійснювати контроль переданих користувачами даних по локальних портах введення / виводу, по каналах мережевих комунікацій (IM, Social Network, Web Mail), а також проводити контекстний аналіз.