Точка доступу MikroTik wAP ac LTE задовольнить більшість вимог

29 / 04 / 2024

Висока продуктивність, чудова ціна, довговічність, функціональний і ненав’язливий дизайн – точка доступу MikroTik wAP ac LTE задовольнить більшість вимог.

Невелика захищена від погодних умов дводіапазонна бездротова точка доступу 2,4/5 ГГц з антенами LTE та модемом для міжнародних діапазонів LTE 1,2,3,7,8,20,38 і 40.

Ця домашня точка доступу створена на основі популярного метеозахищеного формфактора WAP MikroTik. Пристрій має 2 порти Gigabit Ethernet, що дозволяє  використовувати пристрій як дротовий маршрутизатор із резервним копіюванням LTE через слот Micro SIM. Крім того, ви можете насолоджуватися бездротовим зв’язком будь-де – у приміщенні чи на вулиці. WAP ac LTE розроблено для забезпечення міцного та надійного з’єднання майже за будь-якої ситуації та погодних умов. Він витримує температуру від -30 C‎° до +60 C‎ і може бути легко встановлений на стінах, стелях або стовпах.

Нехай вас не вводить в оману компактний розмір – цей пристрій працює на основі чотирьохядерного процесора з тактовою частотою 716 МГц і 128 МБ ОП і здатен витримувати великі навантаження. Подвійний бездротовий зв’язок 2,4 ГГц і подвійний ланцюг 5 ГГц для покриття подвійної одночасної точки доступу вирішить більшість проблем із перешкодами в багатолюдному середовищі. Наприклад, ви можете одночасно використовувати канал 2,4 ГГц для всіх ваших домашніх мобільних пристроїв і зарезервувати канал 5 ГГц для завдань, які чутливі до втрати пакетів, наприклад, потокове передавання відео високої якості.

У нашому асортименті товарів MikroTik є маршрутизатори, комутатори, точки доступу, блоки живлення та багато іншого інтернет-обладнання для дому, офісу та великих промислових підприємств. Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів MikroTik в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду MikroTik.