Twitter і IBM укладають глобальну партнерську угоду з метою трансформувати процеси прийняття бізнес-рішень

06 / 11 / 2014

Компанії Twitter і IBM оголосили про укладення угоди, мета якої - допомогти організаціям краще розуміти замовників і ринкові тренди, а також приймати відповідні бізнес-рішення. Співпраця двох компаній дозволить об'єднати дані Twitter з хмарними засобами аналітики, технологічними платформами для залучення клієнтів та консалтинговими послугами IBM.
В рамках партнерства компанії планують зосередитися на трьох ключових напрямках:
• Інтеграція даних Twitter і аналітичних сервісів IBM в хмарному середовищі. IBM пропонуватиме аналіз даних Twitter, як частину деяких хмарних послуг, включаючи IBM Watson Analytics - новий когнітивний сервіс, що надає засоби для предиктивної аналітики і візуалізації для бізнес-користувачів, а також хмарний сервіс обробки даних, який дозволяє розробникам вбудовувати служби даних в додатки. Підприємці та розробники також зможуть інтегрувати дані Twitter в програмне забезпечення на базі IBM Watson Developer Cloud і IBM Bluemix.
• Створення нових можливостей обробки великих даних для підприємств. IBM і Twitter пропонуватимуть набір корпоративних додатків з метою допомогти поліпшити процеси прийняття бізнес-рішень в різних сферах економіки. Перше спільне рішення об'єднає дані Twitter з рішеннями IBM ExperienceOne, що дозволить менеджерам з продажу і маркетингу розуміти настрої і поведінкові характеристики, щоб краще обслуговувати покупців або замовників.
• Спеціалізовані консалтингові послуги. Консультанти IBM Global Business Services отримають доступ до даних Twitter, що дозволить підвищити якість надання консалтингових послуг. Більш того, IBM і Twitter співпрацюватимуть в галузі розробки унікальних рішень для сфер банківських послуг, споживчих продуктів, роздрібної торгівлі, туризму і транспорту. Співпраця опиратиметься на професійні здібності десятків тисяч консультантів IBM Global Business Services і розробників додатків, включаючи співробітників єдиної в галузі інтегрованої практики Strategy and Analytics і IBM Interactive Experience - найбільшого digital-агентства в світі.
Завдяки розробці нових технологічних рішень IBM і Twitter нададуть організаціям можливість структурувати наявні потоки даних з метою поліпшити процеси прийняття бізнес-рішень. Приміром, інтеграція соціальних даних з корпоративною інформацією допоможе прискорити розробку продукції, пророкуючи тренди в довгостроковій перспективі або прогнозувати зростання попиту в режимі реального часу, використовуючи актуальні дані.
IBM володіє найширшим портфоліо інструментів для аналітики, обслуговуючи понад 40000 клієнтів по всьому світу. Корпорація інвестувала в придбання більш, ніж 4000 патентів на рішення в області аналітики даних. На даний момент понад 15000 аналітиків-консультантів, 6000 бізнес-партнерів та 400 математиків з IBM допомагають організаціям трансформувати свій бізнес.