Універсальний проєктор BenQ EH600 - смартрішення для ефективної роботи вашої команди

17 / 04 / 2024

Задайте тон наради від самого початку зі смартрішенням для підвищення мобільності вашої команди! Універсальний проєктор BenQ, який можна використовувати як в офісі, так і в навчальних закладах – EH600. Ця модель проєктора пропонує бездротову проєкцію для миттєвого відображення, можливості використання додатків через Інтернет та підтримку USB без використання ПК.

Він здатен проєктувати зображення з розширенням Full HD. На ньому однаково якісно та чітко можна переглядати презентації, графіки та відеоролики. Технологія DLP дозволить проєктувати кристально-чисті, надшвидкі та плавні зображення без тремтіння.

Організуйте бездоганну зустріч завдяки додаткам. Blizz дозволяє проводити відеоконференції в будь-якому місці. ITS за допомогою програми TeamViewer Quick Support може отримати віддалений доступ до проєктора для усунення несправностей. Офіс WPS пропонує програми для створення документів, презентацій та електронних таблиць спільно з учасниками вашої команди просто під час зустрічі. Крім того, ви можете використовувати браузер FireFox для підключення до Інтернету та пошуку потрібної інформації.

Система BenQ Smart Control миттєво перетворює ваш смартфон на смартпульт дистанційного керування, що дозволяє проводити організовані збори та вирішувати поставлені завдання на місці.

Висока яскравість та коефіцієнт контрастності цієї моделі забезпечують проєктування якісної картинки вдень і вночі. Ресурсу лампи вистачить до 5 000 годин роботи в нормальному режимі, до 10 000 годин в економному режимі Eco та до 15 000 годин в режимі SmartEco.

Проєктор BenQ EH600 має всі потрібні порти: HDMI та VGA для підключення цифрових та аналогових джерел, USB – для перегляду відео- та фотоконтенту із зовнішніх накопичувачів. Порт USB Type-A підтримує велику кількість форматів файлів, зокрема JPEG, PDF, Microsoft Word, Excel, PowerPoint тощо, що дозволяє спростити відображення зображень та документів безпосередньо на екрані без необхідності використання ПК. Крім того, порт HDMI дозволяє підключати 3D-програвачі Blu-Ray або ноутбуки, які підтримують цю технологію. Таким чином діти сприймають інформацію швидше та з більшою цікавістю (потрібно мати 3D-окуляри та спеціальний контент).

Також тут є Wi-Fi та Bluetooth, що надає можливість проєктування за допомогою технологій AirPlay, Google Cast.

В нашому асортименті для партнерів є проєктори BenQ для бізнесу, для ігор, для навчання та для домашнього користування.

Техніка для бізнесу - офіційний дистриб'ютор BenQ в Україні. Своїм партнерам ми пропонуємо проєктори виробника для бізнесу, навчання та розваг. Запрошуємо до співпраці дилерів, які хочуть пропонувати своїм покупцям лише найкращі товари популярних світових брендів.