Урочисте нагородження кращого спортсмена Львівщини за підсумками жовтня!

25 / 11 / 2013

Чергове урочисте нагородження кращого спортсмена Львівщини відбулось 22 листопада у конференц-залі генерального ІТ-партнера відділення НОК України у Львівській області, компанії «Техніка для бізнесу».
Щомісячне голосування членів виконкому відділення і колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації визначило кращим спортсменом жовтня 2013 року члена збірної команди України, Заслуженого майстра спорту зі стрільби з лука - Маркіяна Івашко.
Це визнання спортсмен здобув завдяки успішному виступу на 47-му чемпіонаті світу зі стрільби з лука, який завершився 6 жовтня 2013 року у м. Белек (Туреччина). В командних змаганнях серед чоловіків в складі збірної команди України Маркіян Івашко посів VІ місце, а в особистому заліку завершив змагання на ІХ місці.
Уже традиційно кращого спортсмена місяця та його тренера Віктора Міненко нагородили пам’ятною відзнакою й електронними книгами PocketBook 623 Touch Lux – стильними та високопродуктивними рідерами. Нагороди вручали голова відділення Віктор Шемчук та заступник генерального директора «Техніки для бізнесу» - Артур Дікун.

Також в рамках зустрічі відбулось підбиття підсумків обласного конкурсу серед спортивних журналістів.