Увага, новинки! Міцні смартгодинники Oukitel

10 / 05 / 2024

До нашого асортименту міцних смартфонів та планшетів і зарядних станцій Oukitel ми додаємо ще один класний продукт виробника – смартгодинники!

Асортимент годинників для чоловіків та жінок у різній кольоровій гамі представлений наступними моделями:

Міцні розумні годинники Oukitel проходять безліч тестів на витривалість - екстремальні температури, низький тиск повітря, водонепроникність, пилонепроникність та багато інших тестів.

Вбудовані акумулятори забезпечують тривалий час роботи годинників, в середньому вдвічі довший ніж у традиційних смартгодинників. Не потрібно турбуватися про те, що годинник розрядиться, під час подорожі або активного відпочинку на природі. В середньому одного заряду годинника вистачить на використання девайса протягом 7-15 днів і до 70 днів в режимі очікування.

Годинники мають фітнес-трекери, понад 120 спортивних режимів для бігу, ходьби, баскетболу, їзди на велосипеді та інших видів спорту. Під час тренування ви можете відстежувати кроки та спалені калорії, що допоможе коригувати вашу фітнес-програму. Також ви можете аналізувати стан свого здоров’я за допомогою безперервного моніторингу частоти серцевих скорочень, артеріального тиску, рівня кисню в крові та ін. А вночі годинники відстежуватимуть усі стадії вашого сну.

Великі екрани HD AMOLED  відтворюють яскраві високодеталізовані зображення навіть під промінням сонця. Висока чутливість сенсорного екрана забезпечує плавне гортання додатків та швидку тактильну реакцію.

Смартгодинники Oukitel дозволяють отримувати сповіщення зі смартфона, приймати та здійснювати дзвінки, відправляти та отримувати короткі повідомлення за допомогою Bluetooth.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор Oukitel в Україні. Якщо ви хочете співпрацювати з надійним постачальником, отримувати популярні товари за вигідними цінами, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Для початку співпраці заповнюйте анкету ТУТ і ми вам зателефонуємо.