В очікуванні нової 3D-карти Radeon R9 290!

29 / 10 / 2013

Днями світ побачать нові 3D-карти Radeon R9 290!
Модель Sapphire Radeon R9 290 оснащена пам'яттю GDDR5, ефективна частота становить 5 ГГц. Як відомо, карта отримала 4 ГБ пам'яті і 512-розрядну шину пам'яті, не відрізняючись за цими параметрами від старшої моделі. Зовні модель також практично не різниться від AMD Radeon R9 290X.
Sapphire Radeon R9 290 оснащена відеовиходами HDMI, DisplayPort і DVI -D (дві штуки).
Є два роз'єми додаткового живлення - з шістьма і вісьмома контактами.
Враховуючи, що старша модель характеризується дуже привабливим співвідношенням ціни і продуктивності, можна очікувати, що й новинка цілком виправдає сподівання користувачів!
Також от-от на ринок вийде чергова відеокарта на основі нової серії AMD R9 - Radeon R9 290X від Club 3D у класичній версії та Battlefield 4 Limited Edition. Прискорювачі забезпечать вражаючу продуктивність і неймовірну якість графіки! Досить сказати, що Radeon R9 290X з легкістю впорається із запуском Battlefield 4 з об'ємом 4K Ultra HD!

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Club 3D на території України, також незабаром зможе потішити зацікавлених ентузіастів високопродуктивними моделями виробника, а також не менш ефективними новинками у версії Sapphire!