Весняне прибирання з робот-пилососами KYVOL розпочато!

25 / 03 / 2024

Весняне оновлення асортименту! Новинки - робот-пилососи Kyvol Cybovac D10 і Kyvol Cybovac D2!

А також надходження вже улюблених моделей - Kyvol Cybovac D3 та Kyvol E20. Усі моделі доступні для замовлення нашим партнерам.

Новинка миючий робот-пилосос Kyvol Cybovac D10 розрахований на прибирання будинку впродовж 90 хвилин на одному заряді акумулятора! Максимальна сила всмоктування цієї моделі - 2000 Па. Пилосос підтримує сухе і вологе прибирання. Він оснащений пилозбірником об'ємом 250 мл та резервуаром для води об'ємом 200 мл з трьома режимами подачі води. Система фільтрації пилососа з багатошаровим фільтром зменшує кількість алергенів у повітрі та запобігає його вторинному забрудненню. Тонкий корпус порохотяга - лише 7,35 см - робить його прохідним у важкодоступних місцях. Інтелектуальна система навігації забезпечить прокладання оптимальної для ретельного прибирання траєкторії руху пилососа.

Ще одна новинка - Kyvol Cybovac D2 для сухого прибирання. Цей пилосос прибиратиме ваш будинок до 2 годин. Контейнер для зібраного сміття об’ємом 500 мл не потребуватиме додаткового очищення під час роботи. Пилосос підтримує сухе прибирання. Система фільтрації пилососа з багатошаровим фільтром зменшує кількість алергенів у повітрі та запобігає його вторинному забрудненню. Цей робот також легко підіймається на килим та автоматично збільшує силу всмоктування. Оптичні датчики дозволяють порохотягу уникати зіткнень зі стінами та меблями, а функція захисту від падіння зупинить його перед сходами.

Робот-пилосос Kyvol Cybovac D3 для сухого прибирання з силою всмоктування 1800 Па та трьома режимами роботи ідеально прибирає приміщення площею до 120-150 кв.м. Він розрахований на безперервне прибирання впродовж 2 годин. Контейнера для сміття об’ємом 600 мл цілком достатньо для разового прибирання, без додаткового очищення. Ця модель так само як і попередні, без проблем впорається з прибиранням дерев’яної підлоги й килимів з середнім ворсом, уникатиме зіткнень зі стінами та меблями та не впаде зі сходів.

Робот-пилосос Kyvol E20 має максимальну силу всмоктування 2000 Па та ефективно видаляє пил, дрібне сміття і шерсть тварин з твердих покриттів та килимів із середнім ворсом. Тут теж є великий контейнер для зібраного сміття 600 мл. Користувач може обирати один із трьох доступних режимів прибирання: автоматичний - для довільного прибирання, режим Edge – для прибирання по периметру (вздовж стін або будь-яких меблів) і режим Spot - для інтенсивного прибирання конкретної площі з рухом по спіралі діаметром приблизно 1,2 м. Магнітні смужки, які входять у комплект постачання, дозволяють встановити заборонені для прибирання зони й E20 прибиратиме лише потрібні вам ділянки.

Програмне забезпечення Kyvol допомагає легко керувати пилососами з використанням смартфона чи асистентів Google Assistant та Amazon Alexa. Ви можете вмикати і вимикати їх за допомогою голосових команд, встановлювати заборонені для прибирання зони та здійснювати інші налаштування.

При низькому заряді батареї (15%) усі роботи Kyvol автоматично повертаються на зарядну станцію.

Отже, весняне прибирання розпочато!

Роздрібним клієнтам радимо шукати робот-пилососи Kyvol в інтернет-магазинах України.

А якщо ви ще не з нами, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Якщо ви у пошуку надійного постачальника товарів провідних світових брендів, заповнюйте анкету дилера за посиланням тут і ми вам зателефонуємо!