Весняні новинки PocketBook – моделі на будь-який смак!

13 / 05 / 2013

Компанія PocketBook представила нову продуктову лінійку, що включає три моделі: першу в світі електронну книгу PocketBook Color Lux з кольоровим E Ink екраном і підсвічуванням, PocketBook Touch Lux - наступницю знаменитої PocketBook Touch з низкою нововведень, а також PocketBook SURFpad 2 - планшет для читання, розваг і роботи.

Звичайно, найочікуванішою новинкою стала книга PocketBook Color Lux. Головна особливість флагманської моделі - кольоровий сенсорний 8-дюймовий Е-Ink екран з підсвічуванням.

Власне, завдяки підсвічуванню тепер можна комфортно читати улюблені книги навіть в умовах недостатньої освітленості.

Екран Color Lux відображає 4096 кольорів, також модель оснащено набором встановлених додатків, таких як: PocketBook Sync, ReadRate, Book Store App. А завдяки сервісу PocketBook News користувачі завжди будуть в курсі останніх новин та подій.

Крім того, в PocketBook Color Lux реалізовано опцію інтеграції з соціальними мережами, тож просто під час читання користувач може вибрати кращі на його погляд книги, поділитися улюбленими цитатами тощо.

PocketBook Color Lux з'явиться у продажі вже в середині червня цього року!

Модель PocketBook Touch Lux була розроблена спеціально для шанувальників комфортного читання не лише при яскравому сонячному світлі, але й в умовах недостатнього освітлення. Ця модель – наступниця абсолютного хіта і володаря низки міжнародних нагород - PocketBook Touch. У Touch Lux встановлено новий 6-дюймовий мультисенсорний E Ink Pearl HD дисплей, збільшено швидкість відгуку екрану, а також реалізовано функцію frontlight.

Пристрій підтримує понад 15 популярних форматів книг без конвертації, інтеграцію з соціальними мережами, а також Touch Lux оснащений словниками ABBYY Lingvo та 4ГБ вбудованої пам'яті.

Ще одна модель з анонсованої лінійки - планшет PocketBook SURFpad 2 з кольоровим мультисенсорним 7-дюймовим HD IPS дисплеєм, двоядерним процесором, що працює на базі Android ™ 4.1, може похвалитись колосальними медіа-можливостями.

SURFpad 2 відтворює велику кількість текстових, графічних, HD аудіо і відео форматів, має розширений набір встановлених додатків, сервісів і розважальних контентів. Крім того, у пристрої встановлено сертифікований Google Play, що дозволить користувачам наповнити його усіма необхідними додатками.

Усі  представлені новинки - повнофункціональні пристрої для комфортного читання та Інтернет розваг, забезпечені гарантійною і пост-гарантійної підтримкою виробника.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор PocketBook в Україні вже незабаром представить анонсовані моделі у своєму асортименті, тож запрошуємо Вас здійснювати попередні замовлення!