Відчуйте якісні переваги: BenQ презентує нову фотокамеру GH700!

27 / 02 / 2012

Нова модель GH700 поєднує у собі високоякісні матеріали та інноваційні технології, завдяки чому забезпечує зображення революційної якості. Асферична лінза збільшує фокус і виготовлена з матеріалу, що має високу світлопровідність, низьку дисперсію світла та нанорозмірне антивідблискове покриття для винятково реалістичних кольорів та чіткого відтворення деталей.

Камера оснащена високошвидкісним цифровим процесором сигналів (DSP), що збільшує швидкість обробки до 30%. Здатність обробляти зображення високої чіткості, яка забезпечується сенсором BSI CMOS, дозволяє камері робити більш чіткі зображення, навіть якщо ведеться безперервна фотозйомка зі швидкістю 10 кадрів на секунду або відеозйомка в форматі Full HD зі швидкістю 60 кадрів на секунду з роздільною здатністю 1080p.

GH700 має 21-кратний оптичний зум та режим "СуперМакро" 1 см, отже ви можете фотографувати об'єкти з надзвичайним відтворенням деталей, навіть якщо їх не видно неозброєним оком. Розроблена спеціально для роботи з висококонтрастними зображеннями, технологія HDR III використовує експобрекетинг (зйомка зі зсувом експозиції). Камера робить три знімки з різними експозиціями і комбінує їх. В результаті ви отримуєте чудове зображення з більш збалансованою контрастністю і яскравістю.

GH700 здатна робити не тільки фотографії, а й чудове відео у форматі Full HD з роздільною здатністю 1080p, швидкістю 60 кадрів на секунду і стереозвуком навіть за умов поганого освітлення.

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ в Україні, вже днями представить нову модель у своєму асортименті.