Відеокарта SAPPHIRE Radeon R9 290 Vapor-X OC з ефективним охолодженням

10 / 04 / 2014

Компанія SAPPHIRE з гордістю представила свою нову високопродуктивну відеокарту - SAPPHIRE Radeon R9 290 Vapor-X OC, у якій втілено низку корисних та ефективних нововведень. Для початку відначимо, що вона побудована на базі графічного процесора AMD Radeon R9 290 (Hawaii PRO), тактова частота якого піднята з еталонних 947 до 1030 МГц. Підсистема відеопам'яті новинки набрана за допомогою 4 ГБ 512-бітної GDDR5-пам'яті, ефективна частота якої становить 5600 МГц (5000 МГц - стандартне значення).
При розробці плати моделі SAPPHIRE Radeon R9 290 Vapor-X OC інженери компанії SAPPHIRE поліпшили її підсистему живлення і навіть дали власну назву - Aero6 VRM. В її структурі використовується 6-фаз із застосуванням технології Direct-FET і високоякісних компонентів (твердотілих конденсаторів і феритових дроселів SAPPHIRE Black Diamond).

Охолодження ключових компонентів відеоприскорювача SAPPHIRE Radeon R9 290 Vapor-X OC здійснює кулер TRI-X, що складається з випарної камери, п'яти мідних теплових трубок (1 х 10-мм, 2 х 8-мм, 2 х 6-мм), алюмінієвого радіатора і трьох 90-мм вентиляторів. Для керування швидкістю обертання лопатей використовується інтелектуальний контролер, який регулює їх частоту, відповідно до внутрішньої температурою адаптера. При низьких навантаженнях він може вимикати два з трьох пропелерів для тихшої роботи. Моніторинг поточної температури GPU можна здійснювати за допомогою колірної індикації логотипу SAPPHIRE на верхній грані: синій колір - 0 ... 60 ° С , жовтий - 60 ... 80 ° С і червоний - > 80 ° C.
Компанія «Техніка для бізнесу» представляє широкий асортимент продукції SAPPHIRE, тож незабаром ми зможемо потішити зацікавлених користувачів анонсованою новинкою (за умови попереднього замовлення).
\"\"