Відмінне рішення для відеоспостереження: міні - купольні IP-камери Bosch зовнішнього та внутрішнього виконання!

19 / 11 / 2013

Міні-купольні камери Bosch FLEXIDOME micro серії 5000 і 2000 - це професійні камери спостереження, які забезпечують високу якість зображень HD (720р, 1080р) і MP (5Мп) навіть при високих вимогах до безпеки систем мережевого відеоспостереження.

• Компактні і стильні міні - купольні IP-камери зовнішнього і внутрішнього виконання
• Розд. здатність 720p , 1080р і 5Мп
• Слот для карти пам'яті MicroSD для запису «на льоту»
• Області E - PTZ ( FLEXIDOME micro 5000 IP )
• Виявлення руху, несанкціонованого доступу і виявлення по звуку (FLEXIDOME micro 2000 IP)
• Підтримка PoE
• Підтримка FTP, Dropbox і електронної пошти

iDNR знижує вимоги до пропускної смуги та обсягу сховища
Інтелектуальне динамічне шумозаглушення (iDNR) камери активно аналізує вміст сцени і відповідним чином знижує рівень шуму. Низький рівень шуму та ефективна технологія стиснення H.264 дозволяють отримати чіткі зображення, одночасно забезпечуючи зниження вимог до пропускної здатності каналу і економію ресурсів пристрою зберігання даних до 30% в порівнянні з іншими камерами H.264. Це призводить до скорочення смуги пропускання, при збереженні високої якості зображення і плавності руху. Камера гарантує найбільш якісне зображення за допомогою інтелектуальної оптимізації співвідношення деталей і пропускної здатності. Диференційоване кодування - ще одна функція, що знижує вимоги до смуги пропускання. Параметри стиснення можна задати для восьми областей, що визначаються користувачами. Це дозволяє сильно стискати нецікаві області та заощадити смугу пропускання для передачі важливих частин сцени.
Запис «на льоту»
Внутрішній роз'єм камери підтримує карти MicroSD ємністю до 2 ТБ. Карти microSD можна використовувати для локальної запису по тривозі. Запис перед тривожним сигналом в оперативну пам'ять знижує вимоги до смуги пропускання для запису по мережі або (якщо використовується запис на карту microSD) - збільшує термін ефективного використання носія даних.
Можливості хмарного сервісу
Камера підтримує відправлення JPEG за часом або тривогам на чотири різні облікові записи. Відеокліпи та зображення у форматі JPEG також можна експортувати в ці облікові записи. Тривожні сигнали можна налаштувати на відправку електронного повідомлення або SMS -повідомлення , щоб бути в курсі незвичайних подій
Простота встановлення
Живлення камери може подаватися через мережевий кабель PoE (відповідний до стандарту IEEE 802.3af). При такій конфігурації для перегляду, живлення і управління камерою вимагається лише одне кабельне з'єднання. Функція PoE полегшує і здешевлює встановлення, оскільки для роботи камери не потрібно додаткового джерела живлення. Живлення камери може також подаватися через джерела живлення +12 / 24 В постійного струму. Для підвищення надійності системи камеру можна одночасно підключати до джерел PoE і +12 / 24 В змін. струму. Крім цього, з камерами можна використовувати джерело безперебійного живлення (ДБЖ) , ящо забезпечить їхню роботу навіть у разі збою живлення.

Додаток для відеоспостереження Video Security для iPad і iPhone

• Інтуїтивне управління
• Унікальне рішення для управління PTZ камерами
• Безкоштовний додаток

Мобільний додаток для відеоспостереження Bosch розроблено для забезпечення доступу до відеозображення високої чіткості, дозволяючи переглядати зображення в реальному часі з будь-якого місця розташування. Ця програма розроблена для повного контролю над камерами: від панорамування і нахилу до масштабування і фокусування. Цей додаток разом з транскодером Bosch дозволять вам повною мірою використовувати функції динамічного транскодування.

Компанія «Техніка для бізнесу» підтримує тісні партнерські взаємини з Bosch, а наші експерти завжди готові до побудови комплексних проектів на основі продукції виробника, що допоможе підвищити ефективність бізнес-процесів наших Замовників!