VMware вперше проводить відкрите тестування нової версії vSphere

10 / 07 / 2014

Компанія VMware вперше вирішила провести відкрите для всіх бажаючих бета-тестування чергової версії віртуалізаційних платформи vSphere.
У компанії вважають, що відкрите тестування дозволить зібрати більше інформації про роботу платформи в реальних умовах. Оскільки VMware займається тепер не тільки віртуалізацією серверів, але й обслуговуванням інфраструктури всього центру обробки даних, важливо отримати відгуки від широкого кола користувачів. 
Зміна ставлення VMware до відкритого бета-тестування зацікавило фахівців. Microsoft завжди публікувала бета-версії платформи Hyper-V, VMware, навпаки, тримала інформацію про нові функції vSphere і навіть про номер майбутній версії в секреті аж до оголошення про випуск.
Втім, в компанії і зараз вимагають від учасників тестування не обговорювати нову версію vSphere ні з ким, крім інших учасників. Офіційно тривалість програми бета-тестування не оголошена, але в VMware рекомендують направляти відгуки не пізніше 4-6 тижнів з початку тестування. Передбачається, що нова версія буде представлена на конференції VMworld, що відкривається 24 серпня.