Вигнутий монітор PHILIPS 49B2U6900CH SuperWide із USB-C: все необхідне для продуктивної роботи

07 / 05 / 2024

Він просто велетень! Цей 48,8-дюймовий монітор має все необхідне для спільної продуктивної роботи, навчання, розваг, ігор. Вигнутий монітор PHILIPS 49B2U6900CH SuperWide із USB-C має вебкамеру з новими функціями - автоматичне кадрування, індикатор зайнятості та можливість регулювання для неперевершеного досвіду відеоконференцій.

Співвідношення сторін 32:9 є чудовою альтернативою використанню двох моніторів – працюйте з кількома документами одразу. Радіус кривини 1800R допоможе сконцентрувати увагу на дисплеї та бути ефективним при виконанні будь-яких задач, наприклад, в роботі з програмами CAD/CAM.

З функцією MultiView можна під'єднати до монітора одразу 2 пристрої та працювати в багатозадачному режимі із вмістом двох ПК, але з однією клавіатурою і однією мишкою. Змінюйте джерела виводу зображення потрійним натисканням клавіші Ctrl на під’єднаній клавіатурі – для цього передбачена функція SmartKVM.

Роздільна здатність DualQHD та відповідність VESA DisplayHDR™ 400 забезпечують неперевершену деталізацію та передачу кольорів. З піковою яскравістю 400 ніт, широким колірним простором та діапазоном контрастності ви будете вражені реалістичністю ефектів в іграх та фільмах.Тут є 2 стереодинаміки по 5 Вт, мікрофон із шумозаглушенням та 5 МП регульована камера з автоматичним кадруванням та технологією розпізнавання облич Windows Hello.

Функція Busylight, яка підтримує синхронізацію із статусом користувача в Microsoft Teams, допоможе швидко налаштувати ваш робочий статус. Натисканням кнопки Busylight ви зможете швидко повідомити колегам про свою зайнятість.

Монітор PHILIPS 49B2U6900CH має роз’єми HDMI і DisplayPort, 4 х порти USB Type-A та мережевий інтерфейс RJ-45. Вбудована док-станція USB-C підтримує заряджання підключених пристроїв до 100 Вт. 

Технологія SoftBlue LED понижує рівень шкідливого для очей синього світла, а FlickerFree усуне мерехтіння. Є й антиблікове покриття.

Ергономічна підставка дає можливість облаштуватись максимально зручне, підібрати оптимальну висоту, кут нахилу, поворот екрана.

У нашому асортименті для партнерів є монітори PHILIPS для професіоналів, бізнесу, ігор, навчання тощо.

Ми - офіційний дистриб’ютор моніторів PHILIPS в Україні. Якщо ви ще не з нами, ми запрошуємо вас до співпраці. Ставайте нашим партнером і пропонуйте своїм покупцям якісні та популярні товари від провідних світових брендів! Просто заповніть анкету ТУТ