Випробуйте нові сервіси!

16 / 06 / 2014

Ми живемо у вік бурхливого розвитку телекомунікаційних технологій. Відповідно, зростає кількість різних рішень і сервісів, що є акутальними на даний момент. Розібратися у всьому цьому розмаїтті часом вкрай не просто, а випробувати всі сервіси, на жаль, нереально.
Для кращого розуміння та демонстрації всіх принад апаратно-програмних рішень від Ericsson-LG Enterprise, було запущене широке тестування програмних рішень. Одним з цікавих, а найголовніше - вельми корисних рішень на даний момент є iPECS Communicator, тому пропонуємо почати саме з нього.
Для кожної компанії безкоштовно надається на 1 місяць 3-4 ліцензії. Ключі для активізації можна отримати у відповідальних менеджерів компанії «Техніка для бізнесу». Встановивши на свій smartphone програму iPECS Communicator (для iPhone/iPad слід завантажувати тут: https://itunes.apple.com/ru/app/ipecs-communicator-2/id780356363?mt=8, для смартфонів з Android - https://play .google.com / store / apps / details? id = com.phonean2.app) і перебуваючи в зоні Wi-Fi/3G/4G, Ви можете вільно спілкуватися з будь-якою людиною, де б вона не знаходилась. Для великих замовників можна розгорнути невелику (до 5 учасників) мережу та протягом  1 місяця - повноцінно працювати з системою.
Ця програма допоможе нам всім «зануритися» в даний сервіс та зрозуміти його переваги. Тож, як кажуть, краще один раз спробувати, ніж сто разів почути!