Високопродуктивний документ-сканер формату А3 від компанії Plustek

06 / 08 / 2013

Компанія Plustek - виробник сканерів для дому та офісу, оголосила про появу на ринку нового високошвидкісного дуплексного сканера формату А3 SmartOffice SC8016U. Пристрій оснащений драйверами ISIS і TWAIN, які гарантують сумісність з більшістю комерційних додатків для обробки зображень та управління документообігом.
SmartOffice SC8016U - економічно ефективне рішення для високошвидкісного сканування документів до формату А3. Ця модель ідеально підходять для експлуатації як у відділах реєстрації та обслуговування клієнтів, так і в робочих кабінетах.
Сканер SmartOffice SС8016U розроблений з урахуванням всіх вимог, що пред'являються бізнес-користувачами до якості, функціоналу і надійності офісного обладнання. Завдяки швидкості сканування до 80 сторінок на хвилину (160 зображень на хвилину) в дуплексному режимі, автоподатчикам місткістю до 100 аркушів і можливості денного навантаження до 8000 сторінок (на день), SmartOffice SС8016U ідеально підходить для частого сканування великих партій документів.
Ця модель чудово впорається з тисненими картами, посвідченнями, водійськими правами і будь-якими паперовими документами до формату А3! Завдяки провідним технологіям обробки зображень, сканер автоматично визначить тип і формат документу, надаючи потрібні за розміром зображення або PDF файли.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Plustek на території України, представить анонсовану модель зацікавленим користувачам за привабливою ціною при умові попереднього замовлення.