Визначено дату виходу Windows 8

11 / 07 / 2012

На Всесвітній партнерській конференції Microsoft, яка проходить у Торонто, керівник напрямку маркетингу Windows Тамі Реллер (Tami Reller) повідомила, коли буде випущено нову операційну систему. За її словами, постачальники програмного забезпечення та апаратних засобів отримають доступ до версії RTM (Release to Manufacturing) платформи протягом першого тижня серпня. Рядовим користувачам Windows 8 стане доступною до кінця жовтня.

При цьому вже з першого тижня серпня доступ до нової ОС отримають компанії, які беруть участь у програмі Microsoft Software Assurance. Також буде запущено комерційну платформу Windows Store, що дозволить розробникам вчасно підготувати цікаві програми. Докладніше про це творці нової системи обіцяють розповісти незабаром. До цього часу у версії Windows 8 Release Preview всі програми залишаться безкоштовними.

У жовтні користувачі зможуть придбати не лише нову ОС, але і комп’ютери та планшети на базі Windows RT. Windows 8 перекладуть на 109 мов, і вона буде продаватися у 231 країні світу.