Wilk Elektronik представив нову серверну пам'ять 1866 MHz ECC UDIMM!

08 / 11 / 2013

Для серверних технологій необхідне використання швидких, стабільних і насамперед надійних компонентів. Нова пам'ять GOODRAM UDIMM 1866MHz ECC оснащена механізмом корекції помилок, які виникають під час роботи.
Wilk Elektronik SA - польський виробник комп'ютерної пам'яті, представив нову серверну пам'ять 1866 MHz ECC UDIMM.
Продукт оснащений механізмом корекції помилок ECC (анг. Error Correction Code). Технологія ECC забезпечує стабільність і безпеку роботи, застосовується в серверах і комп'ютерах типу Workstation. Якісна пам'ять впливає на швидкість роботи даного пристрою і значно підвищує його продуктивність. На перший погляд, ЕСС не відрізняється від стандартної пам'яті DRAM, однак є суттєва різниця! Головною відмінністю є ширина магістралі: DDR, DDR2, DDR3 оснащені 64 - бітної магістраллю, в той час, як магістраль пам'яті з ЕСС розширена до 8 біт, які використовуються для передачі контрольної інформації та призначені для виявлення і виправлення помилок, що часто виникають в процесі обміну інформацією.
Нова пам'ять GOODRAM доступна в обсязі 4 Гб і 8 Гб.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор GOODRAM на території України, представляє широкий асортимент продукції виробника. Анонсовану новинку також можна буде придбати у нас за умови попереднього замовлення.