XProtectR Smart Client 7 від Milestone – програмне рішення року для охоронних систем!

25 / 10 / 2012

Milestone Systems, компанія по розробці відкритого програмного забезпечення для систем IP-відеоспостереження, була визнана авторитетним журналом "Security Products" виробником року ПЗ для охоронних систем за свій продукт XProtectR Smart Client 7. Нагорода була вручена компанії Milestone Systems на виставці ASIS Expo, що проходила у Філадельфії, штат Пенсільванія.

Дана нагорода присуджується за видатні досягнення у виробництві та розробці систем і продуктів покликаних кардинально підвищити рівень безпеки. Понад 90 заявок надійшло цього разу на конкурс. Вісімнадцять категорій, починаючи з систем контролю доступу та відеокамер і закінчуючи безпекою мобільних і бездротових технологій, були розглянуті суддями, які обґрунтували свої висновки, аналізуючи всі можливості та функції продуктів.

Мета Milestone полягає в тому, щоб постійно розробляти інноваційне програмне забезпечення для охоронного відеоспостереження. XProtect Smart Client - це простий у використанні клієнтський додаток, що забезпечує комплексний контроль над системами безпеки об'єктів. Дане програмне забезпечення надає можливість прямого доступу як до «живого» так і до записаного відео. XProtectR Smart Client володіє адаптивним інтерфейсом, який може бути оптимізовано і налаштовано для кожного користувача в залежності від завдань і прав доступу, також версія XProtectR Smart Client доступна у 26 мовах.

Компанія «Техніка для бізнесу» підтримує тісні партнерські взаємини з Milestone та представляє широкий спектр продукції виробника, тож наші клієнти завжди можуть розраховувати на якісну реалізацію проектів на основі провідних рішень!