З’явилися світлини нової XFX Radeon R9 290X Double Dissipation 8ГБ

12 / 11 / 2014

У полку восьмигігабайтних версій AMD Radeon R9 290X чергове поповнення!  Цього разу - від компанії XFX модель Radeon R9 290X Double Dissipation 8GB. Всього в арсеналі компанії є три моделі Radeon R9 290X: Core Edition з еталонним дизайном і системою охолодження, Double Dissipation з фірмовим кулером Ghost2 і Black Edition - аналогічна Double Dissipation, але з підвищеними тактовими частотами.
На тлі товаришів по графічному ядру Double Dissipation виглядає компактно, у будь-якому випадку, карта повністю «вкладається» у двослотовий формфактор, не намагаючись зайняти ще й простір третього слота. Крім того, XFX замінила деякі компоненти на платі Radeon R9 290X на більш якісні. Зокрема, конденсатори і дроселі, котрі були замінені на варіант із суцільним сердечником, що зменшує ймовірність неприємного писку під навантаженням в режимі 3D.
За охолодження карти відповідає комплексна система Ghost2, що має сім теплових трубок і оснащена двома 90-міліметровими фірмовими вентиляторами, які володіють пилозахистом класу IP-5X. Останнє означає захист підшипника, а значить, і більш довготривалий термін служби. Конфігурація графічного ядра стандартна: 2816 потокових процесорів, 176 TMU, 64 RBE. Як вже було згадано, дана модель оснащена 8 гігабайтами відеопам'яті GDDR5 з 512-бітним інтерфейсом. Ціна наразі невідома, але офіційний запуск продукту відбудеться вже днями.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор XFXв Україні також невдовзі зможе потішити новинкою зацікавлених користувачів.

\"\"