З’явився новий Adobe Photoshop Lightroom 4 для Mac OS і Windows!

12 / 04 / 2012

Lightroom - це незамінне рішення для роботи з цифровими фотографіями: за допомогою продукту як аматори, так і професійні фотографи можуть швидко імпортувати та обробляти зображення, показувати результат, а також керувати бібліотекою фотографій. Нові можливості Lightroom 4 включають вдосконалену технологію високоякісної обробки тіней і яскравих ділянок зображень, інструмент для створення фотоальбомів, додаткові функції налаштування, а також вдосконалену підтримку відео.

Нові функції - нові можливості Lightroom 4

Lightroom 4 - це велике оновлення продукту з принципово новими можливостями і технологіями. Нові можливості налаштування зображення дозволяють максимально вигідно використовувати можливості фотоапарата для того, щоб відтворити виразні темні і світлі ділянки на фотографіях. Поліпшені можливості налаштування, а також принципово нові інструменти роботи з зображенням дозволяють динамічно регулювати експозицію і контраст. Крім того, в Lightroom 4 присутні функції поліпшення окремих частин зображення - наприклад, видалення «шумів» і «муару» за допомогою інструментів Noise Reduction і Moire, а також управління балансом білого (White Balance).

Lightroom 4 надає фотографам набір інструментів для створення вражаючих інтерактивних фотоальбомів за допомогою безлічі легких у використанні шаблонів. Тепер фотоальбоми можна створювати безпосередньо з нового модуля Book. Інший новий інтуїтивний модуль Map відображає зображення, що мають дані про місце, де була зроблена фотографія, дозволяє відзначити локацію для фотографії, привласнити локаціям певні теги, а також вибирати потрібну локацію зі збережених.

Крім того, вбудована підтримка відео дозволяє фотографам прокручувати відеоролики, а також вирізати і витягувати потрібні ділянки з відеокліпів, знятих за допомогою дзеркальних фотоапаратів, «мильниць» і смартфонів. До відеозаписів можна застосувати спеціально розроблені налаштування, а також значну кількість стандартних ефектів LIghtroom. Оброблені відеокліпи можна зберегти як файл H.264, а також завантажити в Facebook або Flickr. Додавання нової технології обробки та функції «програмної проявлення» в модуль Develop дозволяє фотографам відрегулювати колірний баланс фотографії в і переконатись, що вони виглядатимуть так, як необхідно. Крім того, тепер користувачі можуть відправляти фотографії по електронній пошті безпосередньо з Lightroom.

Системні вимоги

Мінімальні системні вимоги Lightroom для користувачів Mac передбачають операційну систему Mac OS X 10.6.8/10.7 і багатоядерний процесор Intel. Мінімальні системні вимоги для Windows-систем передбачають операційну систему Microsoft Windows Vista зі встановленим Service Pack 2 або Windows 7 з встановленим Service Pack 1, процесор Intel Pentium 4 або AMD Athlon 64, 2 Гб оперативної пам'яті і екран з роздільною здатністю не менше 1024x768.