Захист по-французьки: компанія Logic Instrument починає офіційні продажі в Україні

03 / 12 / 2018

Французька компанія Logic Instrument, яка займається виробництвом захищених мобільних пристроїв для професійного використання, починає офіційні продажі на ринку України.

Заснована в 1987 році, Logic Instrument реалізовує свою продукцію у сферах, де необхідний високий рівень надійності та захисту від впливу навколишнього середовища. Тож ця компанія пропонує цілий ряд планшетів та смартфонів, які призначені для використання в екстремальних умовах, зокрема, у військовій справі, та бізнес-планшети і смартфони для підприємств. Вони навіть стануть в нагоді звичайним користувачам, які надають перевагу активними видам спорту та відпочинку.

З 2014 року компанія Logic Instrument входить до групи компанії ARCHOS та стала платформою для розробки продуктів і послуг для професіоналів у всіх сферах бізнесу. Її продукція розроблена, протестована та виготовлена відповідно до стандартів MIL-SPECs, IEC та NEMA, а також з легкістю може бути адаптована під конкретні рішення клієнтів. Окрім цього, Logic Instrument має міжнародні сертифікати ISO-9001, AQAP 2110 та є офіційним постачальником для структур NATO.

Популярні продукти компанії – планшети Fieldbook K80, K101 та K122, які мають захист IP65-IP67 (захист від пилу, води і ударів), та постачаються у двох версіях оперативної системи: Windows та Андроїд. Також є комплектація зі сканером штрих-коду 1D/2D.

Зі штаб-квартирою у Франції та офісами в США, Німеччині та Великобританії, а також з партнерами майже на усіх континентах, компанія Logic Instrument пропонує свої продукти для різних галузей промисловості та державним установам.

Відтепер продукція Logic Instrument доступна і в Україні. Офіційний партнер Logic Instrument – компанія «Техніка для бізнесу».