Заощаджуйте до 15% на трирічній угоді Open Value Subscription та протягом трьох років ви отримуватимете переваги у гарантованому ПЗ та останніх оновленнях!

15 / 05 / 2012

З 1 ТРАВНЯ ПО 30 ЧЕРВНЯ 2012 РОКУ малий та середній бізнес має унікальну можливість почати використовувати ліцензійне програмне забезпечення Microsoft із суттєвою економією – 15% на три щорічні платежі. Для цього необхідно підписати угоду Open Value Subscription на один або декілька продуктів Microsoft та протягом трьох років оплачувати лише вартість оновлення та підтримки ПЗ.

Така програма дає можливість підприємствам, у яких менше 250 комп’ютерів, отримати ліцензійне ПЗ швидко та економно. Пропозиція дуже гнучка, адже передбачає оплату лише за те ПЗ, яке використовується. В результаті, витрати на ІТ та програмне забезпечення стають передбачуваними, а управління ліцензіями скорочується.

Після закінчення терміну угоди її можна продовжити на додатковий термін або викупити ліцензії для постійного використання.

Детальні умови спеціальної пропозиції: Стосується програм: Open Value Subscription Умови акції: знижка сягає 15%, якщо замовник підписує нову або оновлює існуючу Open Value Subscription. Початок дії: 1 травня 2012 року Закінчення дії: 30 червня 2012 року Територія дії акції: Україна Продукти, які беруть участь у акції: базові продукти.

Мінімальна кількість: 1 ліцензія Максимальна кількість: 249 ліцензій Мовна версія: Українська, російська, single (можливість використання придбаного продукту однією з 36 доступних мов)

5 ПРИЧИН ОБРАТИ OPEN VALUE SUBSCRIPTION:

1. Отримання кредиту на наявні активи: клієнти, що уклали нову угоду Open Value Subscription, можуть заощадити до 50 % на першому річному платежі завдяки кредиту на наявне програмне забезпечення, що відповідає певним критеріям.

2. Плата лише за те, що вам потрібно: угода Open Value Subscription надає гнучкі варіанти збільшення або зменшення суми передплати для вашої організації на річній основі.

3. Налаштування робочого столу: виберіть настроюваний набір програмного забезпечення для настільних систем, включно з оновленням Windows, Microsoft Office 2010 і ліцензіями доступу клієнта, відповідно до потреб організації.

4. Прогнозування витрат: завдяки стандартизації програмного забезпечення для вашої організації за угодою Open Value Subscription ви сплачуєте одну суму за робоче місце та можете розподілити платежі на три роки, приєднавшись до програми Software Assurance.

5. Максимальне збільшення прибутку від інвестицій у програмне забезпечення: отримайте програму Software Assurance із усіма перевагами, як-от права на одержання нових версій, цілодобова підтримка без вихідних, програма Home Use Program і ваучери на навчання.

Для отримання більше детальної інформації просимо звертатись до відповідального менеджера «Техніки для бізнесу».