Запрошуємо взяти участь у вебінарах Embarcadero: демонстрації та обговорення

07 / 02 / 2014

Запрошуємо Вас взяти участь у серії онлайн-семінарів від компанії Embarcadero. Ці вебінари в максимально сприятливому для сприйняття режимі відбуватимуться раз на тиждень. Представники Embarcadero і зовнішні експерти розкажуть про найбільш актуальні питання розробки сучасних бізнес-додатків.
Інформація про онлайн-семінари:
Тема: Міграція БД. практичний підхід
Дата: 12 лютого 2014
Час: 10:00
Опис: Одне з найчастіше виконуваних завдань - перенесення структур і необхідних даних з існуючої БД в нову або на іншу платформу. Будуть представлені варіанти комплексного вирішення подібних завдань з використанням програмних рішень Embarcadero.

Тема: DBA 101: як знайти і усунути причини уповільнення роботи БД
Дата: 26 лютого 2014
Час: 10:00
Опис: Недолік продуктивності систем БД часто стає "нічним кошмаром" адміністраторів БД. На вебінарі ми розглянемо способи як швидше, легше й об'єктивніше знайти "слабкі місця" у роботі БД, а також обговоримо рішення для їх усунення на основі програмних продуктів Embarcadero.

Тема: Облік особливостей хронологічних даних при моделюванні БД
Дата: 12 березня 2014
Час: 10:00
Опис: Хронологічні дані, або часові ряди - це дані, що містять дати і час, ставлять перед проектувальником бази даних ряд проблем. Неправильний підхід до хронологічних даних може бути однією з основних причин серйозних проблем з продуктивністю і функціональністю додатків.

Тема: Використання засобів автоматизації для версійної міграції БД
Дата: 26 березня 2014
Час: 10:00
Опис: У сучасних умовах часто необхідне управління змінами і зберігання версій структур в БД. За допомогою програмних засобів Embarcadero можна автоматизувати ці операції і підвищити можливості контролю, аудиту та звітності .
Спікер: Андрій Совцов, менеджер по продукту Embarcadero

Детальніше тут: http://www.embarcadero.com/ru