З'явилась нова версія Kerio Control 8.1!

04 / 07 / 2013

Резервне копіювання конфігурації на Samepage.io

Втрата вашої конфігурації Kerio Control може мати серйозні наслідки. Щоб запобігти цьому, компанія впровадила автоматичне резервне копіювання параметрів конфігурації на Samepage.io, платформу для спільної роботи компанії Kerio. Зареєструйтесь безкоштовно або використовуйте ваш обліковий запис в Samepage.io і резервні копії конфігурації Kerio Control будуть автоматично зберігатися щодня. Якщо щось вийде з ладу, адміністратор зможе дистанційно отримати доступ до резервної копії конфігурації для швидкого відновлення.

Резервування VPN-тунелів
Чим більше ліній підключення до Інтернет, тим менше розривів з'єднання. У Kerio Control 8.1 VPN-тунелі більше не прив'язані до однієї Інтернет-лінії. Резервування VPN-тунелів дозволяє вказати більше імен вузлів або IP-адрес видаленої кінцевої точки. Ваш VPN-тунель, будь це Kerio VPN або IPsec, контролюватиме доступність всіх адрес віддалених точок.

IP інструменти
Kerio Control робить життя простішим і пропонує легкі засоби для перевірки статусу мережі. Не потрібно входити в консоль Linux через SSH. Найпопулярніші команди роботи з IP - ping, traceroute, nslookup або whois тепер доступні прямо у веб-інтерфейсі адміністратора.

SNMP
Тепер Kerio Control підтримує протокол SNMP - всю необхідну інформацію про стан брандмауера можна побачити, використовуючи стандартний протокол SNMP. Адміністратори тепер можуть дистанційно контролювати Kerio Control за допомогою будь-якого безкоштовного або комерційного засобу віддаленого контролю по SNMP.

Захист від підбору пароля
Тепер Kerio Control захищена від небезпечних атак вгадування пароля. Блокується будь-яка IP-адреса, що безуспішно намагається увійти в систему кілька разів за певний проміжок часу.

Регулярні вираз в правилах фільтрації URL
Для створення груп небажаних URL-адрес адміністратори іноді вручну складають списки конкретних серверів. Однак на цих серверах можуть використовуватися різні доменні імена, тож групи стають невірними. Регулярні вирази в правилах URL - нова функція Kerio Control 8.1, що дозволяє задавати більш точні URL-адреси, аби скоротити кількість необхідних записів в групах URL і забезпечити підвищену точність.