Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Про нас

About the company

Про компанію

Компанія «Техніка для бізнесу» вже понад 20 років працює на IT-ринку України. Засноване у 1997 році товариство починало свою діяльність з продажу комп’ютерної і офісної техніки невеликим підприємствам та іншим комп’ютерним компаніям.

Ми першими відкрили напрямок системної інтеграції у західноукраїнському регіоні, а зараз — це пріоритетна галузь діяльності компанії, запорукою успішного розвитку якої є високий фаховий рівень та досвід наших працівників. Сьогодні ж ТзОВ «Техніка для бізнесу» — це професійна реалізація комплексних ІТ-проектів, сертифіковане виробництво ПК та власна дистрибуція провідних виробників комп`ютерної, цифрової та офісної техніки. Ми надаємо послуги з аудиту та консалтингу, проектування та впровадженнясервісні послуги.

«Техніка для бізнесу» спеціалізується на втіленні комплексних ІТ- проектів на базі:

Наші клієнти – державні та комерційні організації, що здійснюють свою діяльність у сферах освіти, медицини, фінансів, промисловості, обслуговування та торгівлі тощо. Ми здійснюємо ґрунтовну інформаційну підтримку, ознайомлюючи з новітніми ІТ-рішеннями, проводимо різнопланові тренінги, семінари, конференції як в Україні, так і закордоном за участю представників світових виробників.

Наші партнери - лідери ІТ-ринку, з якими ми підтримуємо тісні професійні взаємини, тож багаторічний успішний досвід підтверджується статусами, сертифікатами й нагородами, наданими «Техніці для бізнесу».

Напрямки діяльності

  • Системна інтеграція;
  • Власна дистрибуція комп'ютерної, цифрової та офісної техніки;
  • Сертифіковане виробництво комп'ютерів.

Наші цінності:

Відповідальність за результат. Докладаємо максимум зусиль, щоб виконати усі поставлені завдання якісно, вчасно і надійно, керуючись принципами та нормами професійної етики. Довіра клієнтів — ось фундамент нашого лідерства.

Комплексність обслуговування. Надаємо повний спектр послуг у сфері інформаційних технологій.

Інноваційність. Постійно стежимо за розвитком інформаційних технологій та пропонуємо сучасні та інноваційні рішення. Втілюємо нові ідеї, які підвищують ефективність бізнес-процесів наших клієнтів.

Амбітність. Ми переконані у власних силах і готові до вирішення найскладніших завдань. Наша команда реалізувала значну кількість проектів різного рівня складності і саме це дозволяє брати на себе зобов’язання, гарантуючи позитивний результат.

"Надійні рішення - гарантований успіх!"

- саме це гасло є визначальним у діяльності "Техніки для бізнесу"!