Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Інженерна інфраструктура

Системи аналогового та цифрового зв’язку, телекомунікації. Офісні АТС

Сьогодні офісні АТС допомагають у вирішенні найважливішого бізнес-завдання - налагодження ефективної комунікації зі споживачами та партнерами.

Головне функціональне призначення сучасної АТС полягає в максимально раціональному використанні телефонних ліній зв'язку і IP-мереж в компаніях, а також в об'єднанні всіх внутрішніх телекомунікацій у єдину ефективну інформаційну мережу. Сервіс, який можна отримати від АТС, залежить від типу телефонних апаратів. Перший тип – стандартні аналогові апарати, які не можуть реалізувати весь спектр можливостей міні-АТС. Другий тип – системні цифрові та IP-телефони. Ці апарати створені спеціально для роботи з міні-АТС, і вони забезпечують використання всіх можливостей, передбачених станцією. 

Сучасні АТС розвиваються в напрямку систем з IP і гібридною архітектурою. Вони поєднують кращі риси традиційної TDM і нової IP-телефонії. Основною перевагою IP-телефонії є нижча вартість міжміських і міжнародних переговорів у порівнянні з традиційною телефонією за рахунок оцифрування і наступної компресії (стиснення) голосового потоку, що дозволяє знизити собівартість послуги. Інша перевага — нижча вартість кінцевого устаткування.

«Техніка для бізнесу» пропонує:

  • підбір оптимальної конфігурації сучасних офісних АТС, відповідно до потреб клієнта, а також продаж офісних АТС наступних виробників: Avaya, Siemens, Samsung, Panasonic, LG;
  • шеф-монтаж офісних АТС, базових станцій DECT і систем голосової пошти сертифікованими фахівцями;
  • продаж і встановлення GSM шлюзів;
  • побудову Центрів прийому викликів (Call Center) на базі цифрових АТС і систем голосової пошти;
  • об’єднання в єдину мережу офісних АТС, які знаходяться в різних частинах міста і різних населених пунктах.

Компанія «Техніка для бізнесу» тісно співпрацює з провідними виробниками офісних АТС: Avaya, Siemens, Samsung, Panasonic, LG. Ми надаємо широкий спектр послуг та гарантуємо якісне втілення запланованих рішень!

Зворотній зв’язок