Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Інформаційна інфраструктура

Сервери та системи збереження даних

Один з ключових напрямків діяльності компанії – це постачання та інсталяція серверного обладнання, систем збереження даних, кластерних систем, термінальних рішень, систем резервного копіювання та інструментів управління серверами.

«Техніка для бізнесу» - офіційний партнер таких всесвітньовідомих виробників серверного обладнання як: HP, IBM, Dell, Supermicro та Intel. Завдяки нашому досвіду та знанням кваліфікованих спеціалістів, ми стали лідерами даної галузі.

Фахово підібране обладнання дозволяє заощадити бюджет, підвищити ефективність бізнес-процесів, зводить до мінімуму ризик простою компанії, втрати комерційної інформації, робить Замовника більш конкурентоспроможним, а його бізнес більш захищеним.

«Техніка для бізнесу» займається виробництвом серверів під власною ТМ Technic Pro, що виготовляються на базі комплектуючих Supermicro та Intel. Оскільки ці виробники мають надзвичайно широкі лінійки комплектуючих для серверного обладнання, це дозволяє нам задовольнити вимоги навіть найвибагливіших замовників та пропонувати рішення за демократичною ціною. Наше виробництво сертифіковане за системою управління якістю та відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009.

 

Зворотній зв’язок