Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Інженерна інфраструктура

Структуровані кабельні системи

Відділ системної інтеграції пропонує послуги з проектування та побудови структурованих кабельних систем різної складності.

Структурована кабельна система (СКС) - це універсальна кабельна система будинку або групи будинків, що є сукупністю комутаційних елементів (кабелів, роз’ємів, кросових панелей, комутаційних центрів, спеціалізованого активного устаткування й конструктивів для їхнього монтажу).

Дана система може використовуватись для створення локальної, обчислювальної та телефонної мережі, а також для мережі передачі сигналів в системах контролю, моніторингу, управління господарськими службами будівлі (охоронна та пожежна сигналізації, системи відеоспостереження тощо). СКС може використовуватись в сучасних організаціях будь-якого типу: банках, готелях, офісах або виробничих підприємствах.

Переваги СКС у порівнянні зі звичайними кабельними системами:

  • Універсальність. СКС - єдине середовище для передачі даних, де передбачено сумісність устаткування різних виробників.
  • Гнучкість. СКС передбачає можливість внесення змін та нарощування системи без заміни вже існуючого обладнання.
  • Надійність. На СКС надається гарантія виробника: на компоненти та систему в цілому на 20-25 років.

Наші кваліфіковані інженери оцінять побажання замовника та конструктивні особливості об’єкту й запропонують якісне та надійне рішення для реалізації поставленої задачі, згідно міжнародних стандартів ISO/IEC 11801 2nd Edition – 2002, ANSI/TIA/EIA-568-B та ін. Кваліфікація наших інженерів підтверджена сертифікатами різних виробників пасивного обладнання.

«Техніка для бізнесу» – офіційний партнер таких виробників як:

·         TE Connectivity (AMP Netconnect);

·         Molex Premise Networks;

·         Reichle & De-Massari AG (R&M);

·         Legrand;

·         Panduit Corp.;

·         RiT Technologies;

·         Ok-Net;

·         Corning Cable Systems GmbH & Co.

Досвід та знання, які забезпечують нам ці партнерські взаємини – запорука найкращої пропозиції, кваліфікованого консультування, якісного сервісу. Згадані виробники компонентів СКС ставлять до своїх продуктів вимоги, що перевищують специфікації міжнародних стандартів, тому, переважно, надають системну гарантію на встановлену СКС терміном до 25 років.

 

Зворотній зв’язок