UGREEN - новий бренд в нашому портфелі дистрибуції

07 / 02 / 2022

Ми продовжуємо доповнювати наш дистрибуційний портфель цікавими брендами. Ще одним нашим  партнером став UGREEN – бренд цифрових аксесуарів, що належить до Ugreen Group Limited з розташуванням в Шеньчжені, Гуандун та представленістю у понад 100 країнах світу.

UGREEN – це оптимальне поєднання досвіду  та інновацій. З моменту заснування компанії у 2012 році виробник присвятив себе створенню споживчих електронних пристроїв та аксесуарів з провідними технологічними інноваціями та забезпечив їх доступність широкому колу споживачів. Філософія, орієнтована на користувача, проходить через дослідження та розробки, дизайн, виробництво, продаж та маркетинг, а також обслуговування клієнтів. Головна цінність компанії – бути орієнтованим на користувача, бути щирим та бути відданим  інноваційним технологіям.

Значна частина щорічного бюджету компанії інвестується у дослідження та власні розробки, а довіру компанії виявили понад 40 млн. користувачів в усьому світі.

Асортимент представлений зарядними пристроями, аксесуарами для мобільних телефонів, комп'ютерів, аксесуарами для дому та автомобіля. Принцип дизайну продукції UGREEN - простота, легкість у використанні та турбота про користувача.

Відтепер «Техніка для бізнесу» – офіційний дистрибутор UGREEN в Україні. Якщо ви хочете стати нашим партнером і отримати вигідні умови співпраці заповніть анкету дилера.