Корпуси Modecom Mistral та Siroco для ігрових ПК

22 / 04 / 2024

Стильні та практичні корпуси Modecom Mistral ARGB FLOW Midi та Modecom Siroco ARGB FLOW Midi - це чудові рішення для ігрових ПК. Вони пропонують багато варіантів для розташування внутрішніх компонентів та організації ефективного охолодження.

Корпуси укомплектовані чотирма вентиляторами – три спереду та один позаду для  ефективного відведення тепла. Є можливість встановлення двох додаткових 120-мм або одного 140-мм вентиляторів на верхню панель корпусу, а в модель Mistral можна встановити і два 120-мм у тунель БЖ.

Ваші ігри будуть ще динамічнішими разом з A-RGB підсвічуванням вентиляторів. A-RGB підсвічування та швидкість обертання вентиляторів можна налаштувати.

Обидва корпуси підтримують встановлення шести жорстких дисків – п’ять дисків SSD і один диск HDD або чотири диски SSD і два диски HDD.

Корпуси розраховані на встановлення водяного охолодження та процесорних кулерів висотою до 180 мм. Геймери оцінять можливість вертикального монтажу відеокарти довжиною до 345 мм. Це покращує вентиляцію та надає достатньо місця для прокладки кабелів. Додатковою перевагою є те, що кришки всіх карт розширення PCI/PCIe можна відкрутити.

Для швидкого обміну даними корпуси Mistral та Siroco мають порти USB Type-C та USB Type-А.

Фронтальна та верхня сітчасті панелі покращують обіг повітря всередині корпусу. Бокова панель із загартованого скла відкриває чудовий огляд встановленої системи. Оптимізований механізм кріплення бокової панелі дозволяє легко її знімати та встановлювати знову. Це робить обслуговування системи надзвичайно простим.

Розташовані на передній, верхній і нижній частинах корпусів пилові фільтри забезпечують чистоту системи. Вони легко знімаються та очищаються.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів Modecom в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. В асортименті для партнерів маємо миші й килимки, корпуси, навушники та гарнітури, зарядні пристрої, сумки й чохли для ноутбуків, GPS-навігатори, підставки й вентилятори для ноутбуків, блоки живлення, відеореєстратори та акустичні системи Modecom. Техніка для бізнесу – офіційний дистриб'ютор Modecom в Україні.