MODECOM (комп'ютерні комплектуючі та аксесуари)

Про Компанію MODECOM

Створена в 1999 році, компанія MODECOM на сьогоднішній день є високотехнологічною компанією з швидким розвитком. Це  один з найбільших польських виробників побутової електроніки. MODECOM був визнаний не лише на внутрішньому ринку, але й на зовнішніх ринках. MODECOM володіє добре налагодженим каналом збуту в Європі, Азії, Америці, Австралії та на Близькому Сході.

Продукція MODECOM

Компанія MODECOM представляє широкий асортимент комп'ютерної периферії: комп'ютерні миші, клавіатури, навушники, гарнітури та інші аксесуари. Також в асортименті MODECOM присутні комплектуючі для ПК: блоки живлення (БЖ) та комп’ютерні корпуси.

Особливу увагу компанія Modecom приділяє розвитку продуктів для геймерів. В асортименті присутні як комп’ютерні аксесуари, так і комп’ютерні комплектуючі. Вже завоювала собі прихильників ігрова серія MODECOM VOLCANO, яку можна побачити під час ігрових подій.

Ще один з напрямків, які розвиває виробник, автоелектроніка та автоаксесуари: GPS-навігатори MODECOM, відеореєстратори, автомобільні тримачі, зарядні пристрої.  

Компанія Modecom постійно модернізує та розширює асортимент своєї продукції. Практичність, надійність та лояльна цінова політика – ось безсумнівна запорука популярності бренду серед користувачів, що звикли до високої якості.

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор компанії MODECOM в Україні представляє своїм партнерам широкий асортимент та вигідні умови співпраці.

Як стати дилером?