Смартгодинники Mobvoi TicWatch - новинки нашої дистрибуції

01 / 05 / 2024

Розширюємо наш асортимент для партнерів стильними та багатофункціональними аксесуарами -  розумними годинниками Mobvoi! Вони стануть незамінними атрибутами для  шанувальників активного та здорового способу життя.

Молодий технологічний бренд Mobvoi (м.Пекін, Китай) є одним з лідерів ринку в галузі ШІ. Колишній співробітник Google Лі Чжифі, який розробив софт для обробки та розпізнавання голосу китайською мовою, заснував компанію у 2012 році. Стратегічне партнерство Mobvoi з Google також сприяє розвитку компанії в голосовому ШІ.

Mobvoi запустили мобільний додаток Mobvoi, лінійку розумних годинників TicWatch, лінійку бездротових розумних навушників TicPods, розумне дзеркало заднього виду TicMirror, лінійку розумних колонок TicKasa та інші програмні та апаратні продукти штучного інтелекту.

Своїм парнерам ми пропонуємо розумні годинники з сенсорними екранами та Wear OS - Mobvoi TicWatch, а саме моделі:

Годинники є компактними, мають невелику вагу та підходять чоловікам і жінкам.

Ці розумні годинники не поступаються у функціональності, якості та дизайні гаджетам більш відомих брендів. Вони оснащені  вдосконаленими датчиками здоров’я:

- надають точні дані про частоту серцевих скорочень впродовж доби;

- слідкують за диханням у стані спокою та при фізичних навантаженнях;

- вимірюють рівень насичення крові киснем (SpO2, VO2 MAX);

- виявляють IHB/AFiB та оцінюють рівень втоми;

- визначають рівень стресу;

- відстежують різні стадії сну.

За допомогою одного дотику ви отримаєте 5 життєво важливих показників здоров’я лише за 90 секунд.

Годинники TicWatch серії Pro мають 2 дисплеї (сенсорний для активного користування та монохромний для відображення часу), що дозволяє працювати годиннику автономно до кількох днів. Акумулятор витримує до 80 годин у режимі Essential. Функція швидкої зарядки дозволяє поповнити заряд розрядженого акумулятора до 65% за 30 хвилин. Користувачі можуть завантажувати програми за своїм бажанням, платити безконтактно та користуватися послугами Google Assistant. Корпус із алюмінію серії 7000 і надміцного нейлону зі скловолокном робить смартгодинник TicWatch Pro 5 придатним для використання в складних експлуатаційних умовах. Смартгодинник відповідає військовому стандарту MIL-STD-810, а отже є стійким до ударів, падінь з висоти до 1,5 м та впливу низьких температур. Покриття екрану Corning® Gorilla® Glass підвищує стійкість до механічних пошкоджень, які можуть траплятись під час щоденного використання.

Запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах! Якщо ви шукаєте надійного постачальника смартгодинників Mobvoi в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці.