SteelSeries – новий бренд аксесуарів нашої дистрибуції

14 / 06 / 2024

SteelSeries — оригінальний кіберспортивний бренд, який поєднав ігри та культуру і став лідером у визначенні «ігрового стилю життя».

Цей світовий бренд створює важливу галузь для кіберспорту та ігрової периферії з акцентом на першокласну якість, інновації та функціональність.

Заснована в 2001 році компанія SteelSeries покращує продуктивність завдяки першим на ринку інноваціям і технологіям, які дозволяють геймерам грати інтенсивніше, тренуватися довше та приймати виклики.

SteelSeries є прихильником кіберспорту та змагальних ігрових турнірів, що дозволяє об’єднати геймерів в усьому світі. Сім’я професіоналів і ентузіастів ігор SteelSeries є рушійною силою компанії та допомагають впливати, проектувати та створювати кожен окремий аксесуар і екосистему програмного забезпечення бренду (SteelSeries GG, служба відеокліпів Moments і пакет програмного забезпечення Sonar Audio).

SteelSeries у своїх продуктах поєднує професійну якість з надійністю та лаконічним сучасним дизайном. Кожна кнопка, перемикач, матеріал та клавіша розроблені з урахуванням специфіки рухів геймерів.

У 2022 році SteelSeries приєдналася до GN Group, світового лідера в інноваційних та інтелектуальних аудіо- та відеокомунікаційних рішеннях, які продаються приблизно в 100 країнах світу.

Виробник полюбляє лідерство. Він першим створив ігрову поверхню зі скла – Icemat. За нею слідували перша механічна ігрова клавіатура, перше підвісне поголів'я ігрової гарнітури, перша миша для World of Warcraft та багато іншого.

Своїм партнерам ми пропонуємо придбати гуртом товари SteelSeries:

Запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах! Розширюйте асортимент своїх магазинів сучасними та функціональними товарами для професійних гравців та любителів. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів SteelSeries в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити оптом SteelSeries з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера і ми вам зателефонуємо.