AOC 16T2: портативний 15-дюймовий сенсорний монітор з можливістю підключення через USB-C

09 / 10 / 2020

Провідний виробник моніторів, компанія AOC, розширила свій модельний ряд, представивши новинку - AOC 16T2

Тепер користувачі, які надали перевагу одночасному використанню декількох дисплеїв, що значно підвищує ефективність і комфорт у роботі, зможуть і в мобільному режимі користуватись таким функціоналом за допомогою AOC 16T2, який можна підключити до ноутбука, смартфона через два роз’єми USB-C (з використанням альтернативного режиму DisplayPort) або роз'єм Micro HDMI.

AOC 16T2 оснащений IPS-дисплеєм з 10-точковим сенсорним екраном (сертифікованим для Windows 10) з діагоналлю 39,6 см (15,6 дюйма) та роздільною здатністю Full HD.

Батарея ємністю 8000 мА/год підкреслює можливість використання AOC 16T2  в дорозі, також пристрій може служити зовнішнім акумулятором та підзаряджати, до прикладу, смартфон, за умови сумісності пристроїв.

Товщина менше сантиметра, трансформація «розумної» складної кришки для портретної або альбомної орієнтації та можливість установки монітора на стіні за допомогою кріплення VESA – функціонал, що робить цей монітор відмінним інструментом для мобільних бізнес-зустрічей, презентацій тощо.

Гладке алюмінієве покриття надає AOC 16T2 схожості з планшетом, але на відміну від цього дивайса, мобільний дисплей, необмежений технологіями, які швидко втрачають актуальність.  

АОС 16T2 обладнаний двома вбудованими стереодинаміками потужністю 1 Вт.

Даний пристрій має досить широкий функціонал та може використовуватись як в бізнес- цілях, наприклад,  дисплей в зонах самообслуговування, так і в домашніх умовах , як дисплей для мобільних розваг, та, звичайно ж, для збільшення екранної площі при роботі в дорозі.

Така новинка очікується та скоро поповнить асортимент товару компанії «Техніка для бізнесу» - офіційного дистриб’ютора АОС в Україні.

Більше про асортимент AOC