FSP представила нову серію блоків живлення Hydro PTM PRO

23 / 03 / 2021

FSP представила нову серію блоків живлення Hydro PTM PRO

Компанія FSP, світовий лідер з виробництва систем електроживлення, анонсувала запуск нової серії блоків живлення Twins PRO. Лінійка складатиметься з джерел трьох потужностей: 500Вт, 700Вт і 900Вт.

Twins PRO - це надійні блоки живлення для корпусів формфактора ATX і PS2. Джерелам не потрібне додаткове кріплення, тому вони ідеальні для живлення невеликих домашніх серверів, для серверів організацій середнього та малого бізнесу, для робочих й графічних станцій - де особливо важливою є максимальна надійність.

Надійне живлення з повним захистом. Завдяки захисту від надструмів, коротких замикань, перенапруження і захисту від відмови кулерів, серія Twins PRO завжди забезпечуватиме стабільне електроживлення.

Навантаження рівномірно розподіляється між двома модулями джерела живлення Twins PRO, що гарантує досягнення оптимального результату при стандартному режимі роботи. Якщо один з модулів вийде з ладу, другий візьме на себе все навантаження і забезпечить стабільність системи. Це означає, що користувачі можуть не турбуватися, що їх сервери або робочі станції раптово відключаться.

Функція гарячої заміни. Блоки живлення серії The Twins PRO складаються з двох змінних модулів для швидкої заміни без необхідності відключення комп'ютера від мережі.

Засувки для мережевих кабелів. Блоки живлення серії Twins PRO оснащені засувками для надійної фіксації мережевих кабелів живлення в роз'ємах для запобігання їх випадкового від'єднання. Це додатково підвищує надійність роботи і знижує ризик раптових перебоїв.

Програмне забезпечення FSP Guardian. Блоки живлення Twins PRO комплектуються програмним забезпеченням FSP Guardian. При підключенні Twins PRO до USB роз'єму на материнській платі відбувається моніторинг вхідних показників, продуктивності та інших параметрів в режимі реального часу, а також ведеться журнал подій на 30 днів.

Крім того, при перевищенні рекомендованих значень вхідних або вихідних параметрів FSP Guardian відразу ж сповістить про це користувача.

Модульна конструкція і плоскі кабелі. Серед інших особливостей Twins PRO можна відзначити «розумні» індикатори стану, плоскі стрічкові кабелі (для установки в обмеженому просторі), відповідність стандартам ATX 12V і EPS 12V, а також нормативу IEC 62368.

Техніка для бізнесу є офіційним дистриб'ютором FSP в Україні. Більше інформації про продукти FSP в нашому каталозі.

Стати дилером Техніка для бізнесу можна заповнивши форму.