Гарнітура преміумкласу Poly Voyager Surround 80 UC. Створена для вашого стилю роботи

12 / 04 / 2024

Гарнітура преміумкласу Poly Voyager Surround 80 UC дозволяє працювати будь-де й завжди звучати чітко! Тут є і глибокий звук з ефектом занурення, і зручні амбушури, і адаптивне ANC. Усі учасники переговорів будуть задоволені кришталево чистим та виразним звуком.

Зберігайте фокус з ефектом занурення. Концентруйтеся на важливому й відкидайте те, що відвертає увагу, завдяки Poly Voyager Surround 80 UC, яка відтворює глибокий діапазон звуку для дзвінків і музики. Працюйте, де заманеться, і завжди звучіть чітко!

Ви можете зовсім забути про вдягнуту гарнітуру завдяки легкій і тонкій конструкції з вуглецевого волокна, надм’яким навушникам та регульованому оголів'ю, яке легко налаштовується під необхідний розмір та не спричиняє тиску на голову при тривалому користуванні. Комфорт цього аксесуара допомагає краще концентруватися на роботі. Ергономічні амбушури зі штучної шкіри створюють відмінну звукоізоляцію. Технологія SoundGuard DIGITAL захищає органи слуху від акустичного шоку.

Кожен навушник оснащений вбудованим масивом із шести мікрофонів та технологією адаптивного шумозаглушення ANC. Керуйте гучністю звуку, дзвінками та відтворенням музики за допомогою сенсорного управління. Кнопка вимкнення вихідного звуку допоможе легко його контролювати.

Підключення навушників Poly Voyager Surround 80 здійснюється з використанням технології Bluetooth 5.3. Ви зможете одночасно під'єднати навушники до двох Bluetooth пристроїв. Вільно пересувайтесь приміщенням та залишайтесь на зв’язку на відстані до 50 м від активних пристроїв.

Заряджена на активну роботу Poly Voyager Surround 80 доведе вашу продуктивність до максимуму завдяки гарнітурі. З цією гарнітурою ви можете вести розмови до 21 години поспіль, користуючись зручними елементами керування на навушниках та розумними датчиками для автоматичного прийняття викликів. Час роботи гарнітури в режимі прослуховування становить 24 години. Користуйтесь режимом Audio через кабель USB-C-3.5 mm та заощаджуйте заряд для бездротових підключень.

Навушники Poly Voyager Surround 80 підтримують найновіші платформи для зустрічей, вони сертифіковані для роботи з Microsoft Teams. Програмне забезпечення Poly Lens дозволяє завчасно надавати доступи та керувати розгортанням обладнання Poly, а також отримувати статистичні дані та аналітику щодо його справності.

Відеоогляд Poly Voyager Surround тут.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник гарнітури, бездротових навушників та вебкамер Poly в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Техніка для бізнесу – офіційний дистриб'ютор Poly в Україні.