IRDM DDR4 RGB - модулі пам’яті зі світлодіодним підсвічуванням

11 / 10 / 2021

Польський виробник комп'ютерної пам'яті Wilk Elektronik S.A вводить в пропозицію прем’єру року і довгоочікуваний продукт цього ігрового бренду - модулі з LED-підсвіткою - IRDM RGB DDR4.

Новітні моделі пам'яті IRDM призначені для геймерів і професіоналів, і забезпечують не лише естетичні відчуття, але і високу продуктивність. Кожен модуль оснащений 8 світлодіодами та сумісний з ПЗ для управління RGB підсвічуванням від провідних виробників материнських плат, таких як ASUS, MSI, GIGABYTE та ASRock. Це дає можливість програмувати світлові ефекти різними способами та синхронізувати їх з іншими RGB-пристроями - материнською платою, корпусом, системою охолодження, клавіатурою, навушниками або комп'ютерною мишкою. Перші модулі надійдуть у продаж в найбільш популярної комплектації 2 x 8GB 3600Mhz. Однак виробник повідомляє, що незабаром серія буде розширена додатковими специфікаціями.

Спеціальний відбір. Модулі IRDM RGB DDR4 засновані на спеціально відібраних компонентах і чіпах Micron. Частота 3600 МГц з таймінгом 18-22-22 забезпечує швидку і стабільну роботу модулів, а чорний радіатор, виготовлений з комбінації алюмінію, кремнію і магнію, відмінно відводить тепло навіть під час інтенсивної роботи.

«Ми віддаємо в руки клієнтів довгоочікуваний і бажаний на ринку продукт. Ми впевнені, що параметри нової пам'яті IRDM оцінять найвимогливіші користувачі, і в першу чергу геймери, моддери та ентузіасти персональних ПК з підсвічуванням RGB. Представляємо кращий продукт c точки зору технічних характеристик і дизайну, який буде завжди актуальним", - говорить Веслав Вільк, директор Wilk Elektronik.

Індивідуальний характер. Пам'ять з підсвічуванням RGB LED є новинкою в асортименті марки IRDM. Вона ідеально вписується в моду на персоналізацію ПК, яка існує в комп’ютерному світі. Модулі зі світлодіодною технологією підкреслюють зовнішній вигляд комп'ютера, дозволяючи надати йому індивідуальний характер відповідно до власних уподобань. Новітній комплект пам'яті IRDM створений для тих, хто крім продуктивності хоче мати унікальний зовнішній вигляд.

Підтримка профілю Extreme Memory Profile. Модулі IRDM RGB працюють з профілями ЕMP і сумісні з процесорами AMD Ryzen, що дозволяє інтуїтивно налаштовувати параметри пам'яті відповідно до власних уподобань. Завдяки цьому можна використовувати повну потужність першого RGB-модуля польського виробника.

Гарантія. Для версій модулів пам’яті із підсвічуванням користувачі можуть розраховувати на безкоштовну технічну підтримку, як і в разі інших модулів пам’яті марки IRDM. Окрім того, DDR4 IRDM RGB поставляються з довічною гарантією виробника.

Рішення для професіоналів. IRDM - це Лінія пам'яті для тих, хто хоче кращого виконання, міцності, цікавого дизайну і відмінних параметрів обладнання. Модулі, накопичувачі та карти IRDM призначені для всіх, кому для виконання своєї роботи або хобі потрібна продукція найвищої якості. Потенційні адресати продукції бренду - професійні фотографи, інженери, програмісти, кінематографісти, а також любителі екстремальних видів спорту, відеоігор, кіберспорту або моддінгу. Хоча кожен з них виконує свої завдання по-різному, для їх виконання їм необхідні відповідні, ефективні та надійні інструменти.

Технічні характеристики: тип модуля - UDIMM DDR4 PC4-28800; об’єм модуля - 8 ГБ; об’єм набору модулів - 16 ГБ; швидкість модуля - 3600MHz; таймінги - 18-22-22; напруга живлення - 1,35 V; ЕMP – так; RGB підсвічування – так; охолодження – радіатор; довічна гарантія + технічна підтримка.

Техніка для бізнесу - офіційний дистриб'ютор GOODRAM в Україні. IRDM by GOODRAM - марка пам'яті від Wilk Elektronik S.A.