Медичні монітори AG Neovo - надійні рішення для охорони здоров'я

15 / 07 / 2021

В охороні здоров’я будь-яка помилка може стати критичною. Одним з найважливіших інструментів діагностики для фахівців є спеціалізовані медичні монітори для мамології, онкології, радіології, хірургії, стоматології, діагностики та інших областей.

Вимоги до медичних моніторів

Однією з вимог до сучасних медичних дисплеїв є гнучкість та легкість монтажу, в тому числі і в «польових» умовах. Крім цього, дисплеї для медицини повинні бути сертифіковані за стандартом EN/IEC 60601-1 згідно вимог європейських медичних директив та гарантувати безпечне медичне середовище як для пацієнтів, так і для клінічних спеціалістів.

Монітори медицини мають бути міцними та легкими у догляді, з покриттям, що є стійким до спирту та інших дезинфікуючих рідин.

Медична візуалізація потребує максимальної якості відтворення зображення, високого коефіцієнту контрастності з будь-якого кута огляду, максимально точної передачі кольорів та відмінної якості зображення. Навіть найсучасніші побутові монітори не відповідають цим вимогам і тому не підходять для використання у медицині.

Переваги медичних моніторів AG Neovo

Компанія AG Neovo є світовим лідером у виготовленні професійних моніторів. У найпрогресивніших медичних практиках фахівці відразу визнають переваги медичних дисплеїв AG Neovo.

Дисплеї AG Neovo для сфери охорони здоров’я забезпечують високу чіткість зображення, що гарантує точність даних для швидкого і точного медичного аналізу пацієнтів;

  • Оптичне скло NeoV™ - ексклюзивна особливість компанії AG Neovo - з антикислотним та антилужним покриттям захищає поверхню дисплеїв від пошкоджень і дозволяє очищення моніторів спиртом та іншими рідинами для дезинфекції. Твердість оптичного скла NeoV ™ становить 6H, що трохи менше, ніж у сталі (6.5H);
  • Металева конструкція корпуса допомагає захистити дисплеї від пошкоджень, навіть якщо їх встановлено в несприятливих умовах;
  • Кілька портів підключення допомагають легко інтегруватися в існуючу медичну систему, що дозволяє медичним працівникам виконувати різні завдання одночасно;
  • Відповідність стандарту безпеки EN/IEC60601-1. Деякі з дисплеїв постачаються з адаптером живлення медичного рівня з постійним струмом 24 В, що гарантує безпечне та надійне підключення живлення до інших медичних пристроїв. Це є важливим фактором для створення безпечного та надійного середовища для проведення медичних операцій.

Сфери використання медичних моніторів AG Neovo

Деякі медичні монітори AG Neovo відповідають стандарту DICOM Part 14 і можуть використовуватися в поліекранному режимі PIP/PBP. Високоякісна конструкція, сумісність з кріпленнями VESA та ергономічна підставка дисплеїв дозволяють регулювати параметри для встановлення в різних медичних сценаріях: на настільній підставці, з нахилом, з поворотом, на стіні, на стелі. Спеціальна додаткова ручка монітора робить його універсальним та мобільним в стоматологічному кабінеті.

Професійні монітори AG Neovo завоювали довіру медичних фахівців у різноманітних сферах охорони здоров’я:

  • клінічна медицина;
  • медична діагностика;
  • хірургічна ендоскопія;
  • ультразвукові дослідження;
  • консультаційні центри тощо.

 

AG Neovo, відомий у всьому світі виробник спеціалізованих моніторів і дисплеїв, пропонує кілька  серій популярних рішень для медицини – монітори для медицини.

DR-Series Dental Display

Серія DR розроблена спеціально як монітори для стоматологічної сфери.

Оптимізоване зображення гарантує ефективну діагностику та якісне лікування пацієнтів. Ультрасучасна гамма-корекція, регульоване вирівнювання по рівню чорного і висока контрастність в медичних моніторах AG Neovo серії DR можуть передавати темніші деталі і відображати знімки високої якості, що значно підвищує якість лікування.

Монітори для стоматологів адаптуються до будь-якого середовища і окрім навісного монтажу VESA монітор може бути встановлений з підставкою VESA на столі лікаря або на поворотному кронштейні.

Для підключення до пристроїв різних типів і відеозображення передбачені кілька варіантів підключення, в тому числі HDMI і DisplayPort.

Серія DR - це міцні, безпечні та надійні монітори для медицини в металевому корпусі, оснащені блоком живлення 24В постійного струму (стандарт для медицини).

 

MD-Series Clinical Display

Серія моніторів MD з широким кутом огляду призначена для спільного використання одразу кількома користувачами. Гнучкість цих дисплеїв навіть при встановленні у незручних умовах в обмеженому просторі дозволяє створити ефективне робоче місце медпрацівника. Сертифікація безпеки медичного обладнання є важливою для створення загального робочого простору в медичних установах: реєстратурах, сестринських, для відображення графіків медичного персоналу і призначення медикаментів пацієнтам.

Для цих моніторів характерна універсальна підставка. З її допомогою медичний персонал може використовувати дисплей лікаря в різних положеннях з функціями нахилу, повороту, обертання, регулювання по висоті, відображення в портретному або пейзажному режимах.

Серія відрізняюється від стандартних дисплеїв спеціально розробленим джерелом живлення низької напруги для забезпечення безпеки, продуктивності і надійності – це 3 ключові вимоги до медичної техніки.

Медичні монітори серії MD мають широкий кут огляду 178° і регульовані пропорції для різних зображень, тому передача точних кольорів не залежить від кута огляду. Лікарі з пацієнтами можуть обмінюватися інформацією та вести діалог при одночасному перегляді монітора.

 

MX-Series Clinical Display with DICOM Mode

Серія медичних моніторів MX створена для тривалої роботи в режимі 24/7 в складних медичних умовах. Вона відповідає специфікації DICOM Part 14 та стандарту N/IEC 60601-1.

Дисплеї цієї серії забезпечують відмінну якість зображення, передачу кольорів і контрастність для оцінки клінічних даних.

Функція PIP/PBP робить ці дисплеї багатозадачними: з нею лікар може вивчати різні зображення або співставляти медичні записи на одному моніторі.

Сертифікат безпеки EN/IEC 60601-1 це гарантія безпеки та надійної роботи медичних моніторів серії МХ в складних медичних умовах.

 

TX-Series Multi-Touch Interactive Display with White Casing

Сенсорні монітори для медицини серії ТХ мають IPS-панель та LED-підсвітку.

Насичені яскраві кольори можна бачити під будь-яким кутом. Користувачі можуть легко керувати дисплеєм завдяки проекційно-ємнісній сенсорній технології. Діапазон регулювання нахилу екрану від -5° до 90° надає користувачеві можливість комфортного використання. Дисплеї цієї серії чудово підходять для громадського та інтерактивного простору з ергономічної точки зору.

Дисплеї серії ТХ спроектовані на основі ємнісної сенсорної технології  і забезпечують 10-точкові сенсорні можливості із значним підвищенням точності за допомогою сенсорного відчуття (включаючи реакцію з використанням різних матеріалів, наприклад, медичних рукавичок).

Передня панель в цій серії має клас захисту IP65, що захищає їх від потрапляння пилу або розлитої рідини, що є цілком можливим в медичній сфері.

Крім того підтримка Plug and Play з 10-точковою сенсорною технологією для систем з Windows 7/8.1/10, Linux і Android гарантують легку інтеграцію моніторів з різними операційними системами. Режим жестів підтримується системами з macOS 10.6, а для більш пізніх версій за допомогою драйверів.

 

Медичні монітори AG Neovo це завжди високоякісний продукт для тих випадків, коли необхідні просунуті можливості для роботи з різними типами зображень. Ці продукти створені спеціально саме для сфери охорони здоров’я і відповідають запитам навіть найвимогливіших професіоналів медичної справи.

Техніка для бізнесу офіційний дистриб’ютор AG Neovo в Україні. Ознайомитися з асортиментом продукції виробника можна тут. Купити медичні монітори AG Neovo для сфери охорони здоров’я можна ставши нашим дилером. Заповнюйте заявку і ми запропонуємо вам відмінні умови співпраці.