MikroTik презентує свій найкращий комутатор. Новинка!

04 / 03 / 2024
 
Пристрій пропонує неймовірну щільність портів 2,5 Гігабіт, комбіновані порти та навіть пару каркасів QSFP+ 40 Гбіт/с. Гейм-чейнджер корпоративного рівня за ціною смартфона!
 
Перехід сучасних офісів та студій на швидкий та надійний стандарт 2,5 Гігабіт вимагав нових сучасних рішень. MikroTik створив комутатор для полегшення роботи, заощадження бюджету та додаткової гнучкості завдяки чудовій щільності портів і додатковим надшвидким оптоволоконним інтерфейсам. Новий CRS326 пропонує все це і навіть більше!
 
Новинка має 20 портів 2,5 Gigabit Ethernet, 4 порти COMBO, які можна використовувати або як 4 додаткові порти 2,5 Gigabit Ethernet, або як інтерфейси 10G SFP+. На додаток до всього – є 2 клітинки 40 Gigabit QSFP+ для надшвидкого оптоволоконного підключення. Подвійні резервні джерела живлення та додатковий порт Ethernet 100 Мбіт/с позбавлять вас від багатьох проблем у майбутньому. А закріпити цей комутатор можна у стандартній 19-дюймовій стійці!
 
Відеоогляд  CRS326-4C+20G+2Q+RM можна подивитись тут
 
У нашому асортименті товарів MikroTik є маршрутизатори, комутатори, точки доступу, блоки живлення та багато іншого інтернет-обладнання для дому, офісу та великих промислових потужностей. Запрошуємо дилерів до співпраці!
 
Техніка для бізнесу – офіційний дистриб'ютор MikroTik в Україні.