Вигнутий монітор для ігор АОС CU34G3S/BK – особливості та переваги

27 / 07 / 2021

Ефект повного занурення у гру –  велика перевага вигнутого монітора. Позмагатися з таким дисплеєм зможуть хіба що шоломи віртуальної реальності.

Головним аргументом на користь вибору вигнутого монітора є значно кращий кут огляду екрану в порівнянні з традиційним плоским. Людське око влаштоване таким чином, що в фокусі опиняється лише невелика область навколо зони, в яку спрямовано погляд. Тому аби роздивитися, що відбувається по сторонам, гравцю доводиться рухати зіницю, тим самим збільшуючи навантаження на очі.

Саме завдяки вигнутій формі матриці в центральній області виявляється більше об’єктів, доступних для сприйняття. А в іграх зі змаганнями та кількістю користувачів більше одного існує певна закономірність: чим більше побачиш – тим довше проживеш.

Вигнута поверхня екрану не відображає падаючі промені світла, а відводить їх у бік.

Такий монітор займає меншу площу дорогоцінного простору та стає стильною прикрасою інтер’єру.

Новинка від бренду АОС вигнутий монітор CU34G3S/BK для геймерів має вигин 1000 R і це найширша модель з лінійки G3, яка підтримує Wide Quad High Definition (WQHD).

Відсутність розривів екрану та розмиття рухів забезпечує значно більша частота оновлення 165 Гц, на відміну від стандартної частоти у 60 Гц. Монітор сумісний з FreeSync Premium та G-Sync, що забезпечує плавність гри. До того ж час відгуку 1 мс повністю усуває проблему змазування.

Завдяки роздільній здатності екрана 3440 x 1440 Wide Quad HD (WQHD) монітор надає якісне та чітке зображення. 8-бітове кодування кольорів забезпечує широку палітру для максимально природнього зображення. Цей безрамковий широкий екран зі співвідношенням сторін 21:9 ідеально підходить не лише для геймінгу, а для перегляду фільмів в широкому форматі та для роботи з великими об’ємами даних.

Новинка вже в наявності у нашому асортименті та доступна до замовлення нашим партнерам.

Переглянути більше асортименту виробника АОС можна на сторінці.

Якщо ви ще не з нами, реєструйтеся тут та ставайте нашим партнером на вигідних умовах.