Монітор Philips, який покращить вашу продуктивність!

13 / 03 / 2024

Новинка – монітор Philips 24E1N1300A.

Універсальне рішення одразу і для комп’ютерних ігор, і для перегляду відео та фільмів, і для повсякденної роботи. Full HD екран з IPS матрицею відтворює чітке, яскраве та реалістичне зображення при широкому куті огляду до 178°.

Ця модель має технологію SmartImage Game, яка розроблена спеціально для ігрових моніторів. Технологія допомогає підібрати оптимальні параметри екрану відповідно до типу гри. Вона пропонує на вибір режими «FPS», «Racing», «RTS» та має спеціальний режим «SmartFrame», для виділення певних ділянок. Режими «Gamer 1» і «Gamer 2» дозволяють надають збереження персональних налаштувань на основі різних ігор.

Режим EasyRead розроблений спеціально для роботи з документами. При розробці монітору Philips 24E1N1300A виробник подбав про ряд технологій для захисту зору: зменшення навантаження на очі та комфортний перегляд. Режим Low Blue понижує рівень синього світла, а технологія Flicker Free усуває шкідливе мерехтіння. Навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною, антиблікове покриття дозволяє чітко бачити зображення на екрані.

Завдяки функції USB-C 3.2 із підтримкою заряджання ви зможете легко заряджати підключений пристрій і працювати за допомогою 1-го кабелю, переглядати відео у високій якості та передавати дані на високій швидкості. Крім того, єдиний кабель забезпечує охайність робочого простору.

Монітор оновлює зображення на екрані до 100 разів на секунду, що робить його набагато швидшим у порівнянні зі стандартним дисплеєм. Завдяки частоті кадрів 100 Гц геймери можуть бачити плавні рухи ворогів та найдрібніші деталі в іграх.

Короткий час відповіді рухомого зображення - 1 мс - для чіткості та плавної гри. Ігровий монітор Philips 24E1N1300A/00 усуває розмитість рухів, забезпечує чітке і точне зображення. Це відмінний вибір для геймерів, яким важливі найдрібніші рухи в іграх.

Зручна кнопка EasySelect допоможе швидко змінити налаштування монітору безпосередньо в екранному меню.

У нашому асортименті для партнерів є монітори Philips для професіоналів, бізнесу, ігор, навчання тощо. Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів Philips в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду Philips.