Монітори AG Neovo – якісне рішення для медичних установ!

31 / 08 / 2020

Монітори AG Neovo, які використовуються  в сфері охорони здоров'я, забезпечують стабільно високу чіткість зображення. Це дає  можливість отримати точну картину клінічних даних.  Крім того, ці монітори мають надійну конструкцію, з покриттям, стійким до впливу кислот і лугів, що захищає поверхню монітора від подряпин і пошкоджень. За допомогою великої кількості різних роз'ємів монітори легко вбудовуються в існуючі медичні системи. Це  дає змогу  медичним працівникам виконувати кілька завдань одночасно.

З метою безпеки дані монітори сертифіковані за стандартом EN / IEC 60601-1 і відповідають нормативним вимогам, будучи безпечним і надійним рішенням для сфери охорони здоров'я.

Оптичне скло NeoV ™ має протикислотне та антилужне покриття, яке дозволяє витримувати вплив спирту та інших поширених засобів для чищення, а металева конструкція корпусу захищає монітори від пошкоджень.

Користувачам пропонуються деякі моделі з асортименту моніторів Neovo, що відповідають частині 14 стандарту DICOM, які можна використовувати в режимі поліекрана PIP / PBP.

Білий корпус і ергономічна підставка дозволяють використовувати монітор в різних медичних сценаріях: на настільній підставці, з нахилом, поворотом, на стіні, на стелі . Крім того, додаткова рукоятка, яка забезпечує монітору універсальність та мобільність, спеціально призначена для стоматологічного кабінету.

Деякі з моніторів сертифіковані за стандартом EN / IEC60601-1 і оснащені блоками живлення медичного класу з напругою 24В постійного струму, що забезпечують безпечне і надійне підключення живлення до певних медичних пристроїв. Це важлива умова для створення безпечного та надійного середовища при виконанні медичних операцій.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор Neovo в Україні представляє широкий асортимент спеціалізованих моніторів для побудови якісних та практичних рішень.

Більше інформації про бренд Neovo та доступний асортимент https://tdb.ua/manufacturer/aoc