Монітори Philips сертифіковані відповідно до TCO Certified 9 покоління

28 / 01 / 2022

Монітори Philips сертифіковані відповідно до TCO Certified 9 покоління!

Philips Monitors отримав цю сертифікацію одним із перших, до того ж став володарем рекордної кількості сертифікованих моніторів — 64 за станом на дату виходу нового стандарту. Порівняно з попередніми версіями, стандарт TCO 9 встановлює суворіші та всеохоплюючі критерії протягом усього життєвого циклу продукту.

Для Philips Monitors принципи сталого розвитку — це і керівництво до дії, і мета протягом усього виробничого циклу. Згідно зі стандартом TCO 9-ого покоління, монітори Philips виробляються відповідально, з турботою про навколишнє середовище та безпеку. Вони мають ряд інноваційних енергозберігаючих та екологічно безпечних технологій, які виробляються в ланцюжку поставок, де пріоритетом є питання сталого розвитку та етики.

Більшість моніторів мають 2 важливі для екологічної стійкості функції: датчик PowerSensor заощаджує до 70% енергії за рахунок зменшення яскравості екрану, коли користувач відходить від пристрою, а LightSensor регулює яскравість залежно від умов довкілля. Моделі Philips 242B1G та Philips 272B1G — два найбільш енергоефективні монітори у світі, що забезпечують новий рівень енергозбереження без шкоди для продуктивності.

Техніка для бізнесу – офіційний дистрибутор Philips в Україні. Дізнайтеся більше про асортимент моніторів та інших товарів виробника тутЯкщо ви ще не з нами, реєструйтеся заповнивши форму і ми запропонуємо вам вигідні умови співпраці.