Мультипіч Kyvol AF600: новітні технології на вашій кухні

08 / 04 / 2024

Неймовірна новинка для всіх, хто любить смачне та здорове харчування – мультипіч Kyvol AF600! Випікайте, запікайте та обсмажуйте улюблені страви без зайвих жирів!

Мультипіч Kyvol AF600 – ваш надійний помічник на кухні, який поєднав в собі інноваційні технології та багатофункціональність. Мультипіч допоможе швидко та просто приготувати улюблені страви та звільнити час на спілкування з друзями та родиною.

Обирайте необхідний режим приготування – овочі, курка, яловичина, морепродукти, десерт, картопля фрі, розморожування, тости, підігрів, сушіння, мої рецепти, попередній нагрів - та перетворюйте кожну страву на кулінарний шедевр.

Насолоджуйтесь смачними та хрусткими стравами, які міститимуть на 85% менше олії та позбавте ваш дім від запахів смаженого, які характерні для кухні при приготуванні їжі з використанням жирів. Основною перевагою використання Kyvol AF600 мінімальне використання рослинних чи тваринних жирів, або, навіть, повна їх відсутність. При цьому ви отримуєте страви, смак та вигляд яких є таким, як і у продуктів, що були приготовані на звичайній пательні.

Мобільний додаток Kyvol допоможе дистанційно налаштовувати час і температуру приготування їжі. Тут є такі інтелектуальні функції, як оригінальні рецепти, відтермінування часу приготування, історія приготування в реальному часі.

Крім того, додаток Kyvol має понад 100 попередньо запрограмованих рецептів.

Мультипіч є максимально простою у використанні. Для цього у ній є 12 попередньо встановлених програм, , які відображені на цифровій панелі зі світлодіодним дисплеєм.

Велика об'єм (5,7 л) та прямі кути чаші дозволяють не розділяти великі харчові продукти на шматки. Чаша має керамічне покриття і її можна мити в посудомийній машині.

Система швидкого нагріву 360° дозволяє заощадити час приготування їжі (порівняно зі звичайною духовкою).

Через прозоре оглядове вікно зручно спостерігати за процесом приготування.

Ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Якщо ви у пошуку надійного постачальника товарів провідних світових брендів, заповнюйте анкету дилера на нашому сайті й ми вам зателефонуємо!

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор Kyvol в Україні.